Tisk složenek

Od: Datum: 15.08.13 22:14 odpovědí: 1 změna: 16.08.13 20:41

Zdravím.Prosím poradí mi někdo jak tisknout složenky na tiskárně Brother J925DW?O složenkách není v českém manuálu ani zmínka..V počítači mám nainstalovaný program na tisk obálek a složenek Formix.Když ale vložím složenky do zásobníku( zásobník je spodní)tak se vytiskne půl textu na jednu složenku a půl textu na jinou.A z tiskárny jich vyjede třeba 5ks.Myslím.že válec bude v pořádku,tiskárna je nová a běžné tisky na A4 tiskne v pohodě.Složenku dávám naširoko,nastavuji uživatelský rozměr 100 na 210 mm a typ papíru standartní.Díky za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.13 20:41

Zdravím,
Formix je novější verze programu Formik, který jsem měl jako zkušební - nyní používám program Pošta.
Pokud si to dobře pamatuju, tak složenky se tiskli tak, že se nedávaly na šíř, ale podélně. Kontrolu si nejlépe uděláte tak, že si připravíte údaje do složenky a do tiskárny vložíte čistý papír velikosti A4. A hned uvidíte, jak se zorientuje tisk a podle toho si pak vložíte do tiskárny složenku.
Já mám multifunkci HP DeskJet F2480 a složenku dávám k pravému kraji stranou, kterou chci potisknout, dolu, a tisk začíná od kontrolního útržku (takže tím do tiskárny). Stejně mi to vycházelo u tiskárny HP DeskJet 720C.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.