Antivirové hlášení

Od: odpovědí: 1 změna:

Mám Antivirus Avast. Po každém spuštění počítače a přihlášení se na uživatelský účet se objeví hlášení Antiviru Při pokusu o aktualizaci došlo k chybě. Pro více informací na to kliknu(totiž kdybych na to neklikla tak to po nějaké době stejně nezmizí), objeví se napsáno: Informace o proběhlé aktualizaci: Poslední zaznamenaná chyba: Poslední použitý instalační soubor byl vadný. A nijak se nedozvím ani který ten instalační soubor byl vadný. I když čas od času něco nového nainstaluju, pořád se ukazuje, že ten poslední instalační soubor byl vadný. Co s tím? Už mě to vážně otravuje _ po každém spuštění počítače. A jestli se tím vadným instalačním souborem myslí ICQ, tak to odinstalovávat nebudu...Vadí to, že něco nainstalované v počítači je vadné? A jak mám zjistit který soubor to vlastně je? Stává se vám to někomu taky?

1 odpověď na otázku

 

 


1x
avatar lubombar
A nemáš u Avastu nastavenou automatickou aktualizaci? A jseš trvale na internetu? Pokud ne, tak Avast se pokouší hned po zapnutí o aktualizaci a proto hlásí chybu. V nastavení přepni na volbu Ručně nebo Pouze upozorňovat na novou verzi virové databáze. Sleduj jestli se to zlepší.
Pokud ne tak doporučuji odinstalovat a znovu nainstalovat Avast.
S tím ICQ to asi vůbec nesouvisí.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]