Moje zkušenost s výhrou IPad 3

Od: Datum: 03.08.13 15:41 odpovědí: 16 změna: 04.08.13 14:29

Vážení, vyskakovací okénko znáte a toto na mne vyskočilo, "máte neodebranou výhru IPad 3". I když to nedělám, tak jsem to zkusil a zareagoval jsem SMS na číslo 9003379 a poslal zprávu FAJN - obrovské poděkování. Začal duel přiblblých otázek typu Jak zní český pozdrav A. Hola nebo B. Ahoj, příkaz odpovězte A. nebo B. na otázku. Pak 79 Kč/zpráva. A tak jsem odpovídal a mne bylo od operátora pochvala a další otázka a vždy součást 79 Kč / zpráva. Pak asi po 5 minutách mne vyskočila hláška od operátora (Kod 19) Překročil jste Váš denní limit pro premium SMS/MMS. A dohrál jsem bez výhry a když jsem šel do mobilu do zpráv tak jsem poslal a dostal 25 krát zprávu za 79 Kč tj. útrata za 7 minut hry 25*79=1 975,- Kč. Takto se vydělávají peníze... Na tento asi legální tip podnikání není možné použít jiný název než ŠMEJDI. Když jsem se podíval na vysvětlení operátora k číslu 9003379 tak jsem zjistil, že to automatické potvrzení s gratulací správna odpověď mne stálo pokaždé 79 Kč. Jak znám operátory tak za překročení denního limitu bude asi sankce. Vážení dávejte POZOR na výše uvedené praktiky.

Vtieravý

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.13 15:48

To snad není možné, já mám za to, že každý člověk, co má zdravý rozum na to nekliká, ale jak je vidno najdou se i tací jedinci. Na celém světě nedá nikdo nic zadarmo. Na to se snad nedá nic víc říct...

Ohodnoceno: 3x

Od: ivy5®
Datum: 03.08.13 19:50

Tak to zase není pravda,má dcera dostala už pravou -Barbie za obrázek a za další obrázek k soutěži na vílu Vincentku vyhrála kolo-výhrou mělo být kolo do 8let a že bylo dceři 9,tak jí dali kolo jiné od 9-14let a ještě ho poslali expres ,aby dorazilo do Vánoc,takže jsou i pravdivé nabídky (našla jsem náhodou na internetu)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.08.13 07:20

"...dostala už pravou -Barbie za obrázek..."

Ano, dostala něco za něco. Čili zúčastnila se nějaké akce a byla dobrá, či měla štěstí. Jenže v těchle případech přijde mail, či SMS ze zcela neznámé adresy, od někoho, o kom jsem nikdy neslyšel a ten dotyčný mi vnucuje jakousi výhru, aniž bych o cokoliv soutěžil. Proboha, proč by to dělal?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.08.13 14:29

Tak to je jasné,ale přece jen minule mi zavolali z O2,já nedůvěřivá a naštvaná z nabídek jsem byla protivná-hlavně uplně nedavno jsem si u nich vyzjednala zlevnění,tak o to mi to bylo ještě divnější,že tak brzy by mi nabízeli další bez jakýchkoliv změna výhod pro ně ,ale oni mi opravdu sami od sebe nabídli že mohu mít platby ještě levnější a to tedy opravdu učinili ,bylo mi to divné ,ale je to tak.Ale je jasné že nabídky co vyskakují okna na internetu a maily typu gratulujeme a vyhrál jste 100euro atd házim rovnou do spamu i když tím riskuji že mi uteče nějaká výhra ,protože občas někde soutěžím(např i na slevách) ale oni to majínaštěstí tak okatý že to není možné-mnoho je to také ze zahraničí-šmejdi jsou to

Od: wdwfa
Datum: 03.08.13 15:54

Tak promiň, ale s prominutím co jsi čekal?! O to jim přesně jde. Na netu tomuhle nikdy nevěř. Dobrá lekce pro tebe!

Datum: 03.08.13 19:53

Mám pocit že to věděl,jasně ty poplatky viděl a šel dál jen aby zjistil co bude tak asi na to má .-) tak co,jinej to prochlastá,další hodí do beden,tak si zahrál a ještě je tak hodnej že nám všem dá vědět na kolik ta sranda vyjde-no podobně jako volání na kartářky-to jednou zkusila mamča(to jsem ji tzedy vynadala)2500,-a dozvěděla se prd.

Datum: 03.08.13 15:59

Mně včera přišel mail:

Gratulujeme!
"Jennifer19" poslal 100 euro bonus pro vas!
Pouzijte nyni: h t t p: ...
S pozdravem,
Prispevek Ltd

Vyhnul jsem se tomu obloukem a šoupnul to rovnou do spamů. Nechápu, ja se někdo může na něco takového nachytat.

Datum: 03.08.13 19:44

Přesně tak-to posílkám do spamu každý den

Datum: 03.08.13 16:05

Gratuluji!*palec* Proklikal jsi se úspěšně tam, kam jsi chtěl. Bylo sice jasné na první pohled, jak a kde tahle hra končí, ale proč si to neověřit na vlastní kůži. Svobodně a dobrovolně.

Datum: 03.08.13 16:05

Jednoduché, nechte si zvednout denní limit premiových SMS/MMS a zkuste to znovu. Po pár stovkách zpráv ten tablet jistojistě dostanete ;)

Od: bonie*
Datum: 03.08.13 16:21

všude se píše/říká - POZOR na čísla co začínají 900... Je to drahé... všude... komu není rady, tomu není pomoci *nevi*

Datum: 03.08.13 16:30

Já přišel na super odpověď při vtíravém nabízení telefonních operátorů : když do mě hustěj že mám ZADARMO tolik a tolik minut a sms a to jen za bla bla bla, tak jim, řeknu, že to lež a protichůdné tvrzení a že opravdu nic není zadarmo. Vůbec nechápu, proč se to u paušálu uvádí ,,něco zadarmo,, , vždyť si to každý může vydělit - nabízené minuty : paušálem a jak je možný, že to pořád razej?

Datum: 03.08.13 19:48

Já čekala na jakou super odpověď jste přišel ,já odpovídám jednodušše děkuji nechci nic zadarmo ,jsem spokojená s tím co mám..,ale naposledy když zavolali již po3za den jsem se už rozčílila že si snad už dělají legraci,že nemám na toto čas-a od té doby nic a mám klid-zatím.

Datum: 03.08.13 20:29

většino je tak vykolejím, že nemaj co říct a rozloučej se, hihihi

Datum: 04.08.13 07:27

Většinou se s nima nebavím, ale občas si tu chvilku najdu. Tuhle jsem jednu operátorku docela rozhodil:

Ona - Jste pan X Y?

Já - ano.

Ona - mohu vám nabídnout...

Já (skáču jí do řeči) - myslím, že mi nemůžete nic nabídnout.

Ona - Proč myslíte?

Já - Protože já už všechno mám.

Ona - aha... no jo... tak promiňte. Přeju hezký den.

*smich*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.08.13 07:47

tak to je fakt hustý!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.