Hra Spider Solitaire

Od: Datum: 02.08.13 12:24 odpovědí: 5 změna: 02.08.13 15:44

Ráda si hraju na notebooku karetní hru spider solitaire. Něco se změnilo s nastavením a to se mi už nelíbí. Před změnou se kartičky hezky seřazovaly rychle a tak plynule jedna po druhé. Teď si tam vmžiku mrknutím oka naskočí, a to mi vadí. V nastavení je i mimo jiné kolonka - zobrazovat animace, a na tu jedinou ne nedá kliknout. Všemožné sem prozkoumala, ale nevím čím to je a nevím jak to dát do původního nastavení. Nemohlo se to změnit nějakými aktualizacemi? Za radu děkuju.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.08.13 12:30
avatar

V Hra -> Možnosti je možnost "Zobrazovat animace", tu zaškrtněte.

doplněno 02.08.13 14:33: omlouvám se, měl bych konečně číst dotazy celé.
k problému, máte ve win nastavené schéma s průhlednými okny? jde vůbec nastavit? pokud by nešlo, zkusil bych aktualizovat ovladač grafické karty.
doplněno 02.08.13 15:46:

stáhněte si ovladače přímo ze stránek nvidia.com, pro Vaši grafickou kartu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 02.08.13 12:48
avatar

Cituji z dotazu: V nastavení je i mimo jiné kolonka - zobrazovat animace, a na tu jedinou ne nedá kliknout.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: smutnimsi
Datum: 02.08.13 15:44

Průhledná okna sem měla zrušená, dala sem povolit - a nic. Tuším, ale nemám jistotu jestli to nebude grafickou kartou. Windows si vyhledává aktualizace a hodí do PC ty důležité. Byly tam i 4 volitelné, mezi nimi i grafická karta NVidia, a já h.sa v domnění, že tím se třeba asi něco vylepší na ně klikla. Až za delší čas sem zjistila tu změnu v kartičkách a pídila se po příčině změny. Myslíte, že bych měla tu volitelnou aktualizaci odinstalovat? Abych ale nezpůsobila větší mazec.*nevi*

Od: smutnimsi
Datum: 02.08.13 13:38
Od: smutnimsi
Datum: 02.08.13 13:47

Zapomněla sem dopsat text. Fotečka je rozmazaná, ale snad to bude vidět. Ta kolonka je zaškrtnutá, ale nedá se to použít.Celá je světle šedá,ten odstín na fotce asi není poznat, chápu to jako zrušené, už nepoužitelné. Nevím co se stalo.*plac* Rozumíte někdo tomu.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.