Záloha nastavení wifi sítí v win xp sp2

Od: ® odpovědí: 13 změna:
Ahoj,
prosím nevíte někdo kde bych ve windows xp sp2 našel uložené bezdrátové sítě co mam nastavené? Používám toho běžného managera wifin co v xp je. Potřebuji si zazálohovat pár wifin z noťase.
Předem dík
P.S. zkouším to hledat docela dlouho a buď se blbě ptám a nebo to fakt nikdo neví?
13 odpovědí na otázku

0x
Zkus kouknout sem: programurl.com/... Ale zkušenosti s tím nemám - však ty už si poradíš.

No to je právě asi to jediný co jsem našel, ještě to vyzkoušim,ale to neni to co hledám, tohle by byla náhrada za ten windowsackej manager,ale to nechci, jen ho chci zazálohovat :)
Nebo že by tady? safe-install.com/...

No na to používám netsetman :) Já když už něco hledám tak to stojí za to :D

0x
Teď mě ještě napadá, jestli jsem to špatně nepochopil - nemyslel jsi to tak, že nastavení už uložená máš, jen chceš zjistit kde?
Jestli to tak je(asi jo *zed*), tak bych nechal vyhledat všechny soubory obsahující název některého z připojení. Přípona bude nejspíš xml a umístění bych tipoval na windows nebo dokumenty(i když nejlepší asi bude projet všechny soubory na celém disku). Trochu pracné, ale snad to pomůže.

To jsem zkoušel, tak easy to nebude :D

Přesně jak píšu:mam nastaveno několik wifin v tom windowsackym manageru bezdratových sítí (bezdratová síť/seznam sítí...) samo nastaveno komplet že mi stačí přijít na místo a zvolit si tu síť. To co mi píšeš ty tak je nastavení víceméně tcp ip a to neni to co hledám, já potřebuji najít kde jsou uložené informace o wifi sítích (uloženo ssid, wep/wpa...) a někam si to zazálohovat, abych když přeinstaluji noťas nemusel na každém místě znovu nastavovat síť (mimo tcp/ip páč to řešim tim netsetman). Ten tvuj první odkaz je nadějný ale to je náhrada za ten windowsackej, nechci ho nahradit, jen zazálohovat nastavení. Už si rozumíme?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]