Chyba windows 8

Od: Datum: 03.09.13 19:31 odpovědí: 7 změna: 13.09.13 15:18

Dobrý den, Mám takový problém sekl se mi počítač (notebook) a ukázala se černá obrazovka po té počítač napsal ať ho vypnu normálně tlačítkem manuálně, když jsem počítač znovu spustil hrozně dlouho se načítal a pak napsal : *Windows boot manager boot failed* dal jsem enter a oznámení jen zmizelo a černá obrázovka byla furt poraďte prosím co mám dělat!:/ Předem děkuji:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 03.09.13 20:29
Jestli mas instalacni CD, vloz ho do PC a zvol "Opravit pocitac".
Ohodnoceno: 0x

Od: jh11
Datum: 03.09.13 22:46

Podívej se do BIOSU zda je detekován harddisk a zda je nastaven jako první pro boot počítače

Datum: 03.09.13 22:51
Rekl bych, ze boot zaznam z HDD se uz spousti, kdyz to vypisuje, ze "Windows boot manager". Zrejme se mu poskodil soubor s definici boot parametru a musi ho nechat opravit. K tomu ale potrebuje NECO nabootovat, aby ten prepocet mohl spustit.

Od: gagi*
Datum: 04.09.13 20:00

Jak se dostanu do biosu?

Datum: 05.09.13 04:17
To je ruzne pro ruzne pocitace. Nejcasteji funguji klavesy F2, Esc, Del, F10 atd. Podivej se do uzivatelskeho navodu ke svemu pcitaci nebo primo do navodu ke sve zakladni desce.

Datum: 04.09.13 20:03

Děkuji zkusím to!:)

Datum: 13.09.13 15:18

Dostal jsem se nějakou klávesou do "InsydeH20 Setup Utility" nedá se problém vyřešit zde?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.