Informace ohledně adaptéreu na ntb?

Od: Datum: 28.07.13 08:13 odpovědí: 5 změna: 28.07.13 13:05

prosím vás ,
NTB snad nikdy nevypínám,ale pouze ho zavřu,tak poslední dvě noci, když ho zavřu a pak ráno když ho otevřu a zmačknu ON/OFF, tak mi vyskočí tato hláška(viz příloha)
nevíte prosím co je to za informaci?
děkuji
ntb je Dell inspirion Q 15R os W7 Home 64bit

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.07.13 08:32

Dobrý den, nerozumím tomu, že NTB nevypínáte, ale potom zmáčknete ON/OFF. Není to vypínač? Ale předpokládám, že se nenabíjí baterie. Podívejte se, zda je konektor adaptéru pořádně doražen do NTB. Zkoušel jste ty klávesy F+číslo a dělá to něco zajímavého? Možná je pryč adaptér. Zdravím!

P.S. Je adaptér teplý nebo zcela studený?

doplněno 28.07.13 08:46:

Já probouzím NTB stiskem libovolné klávesy nebo pohybem myši, ale to není podstatné. Řekl bych, že NTB normálně vypínáte, ale nevytahujete z proudu. Ta baterie se tedy dobíjí a ukazuje se její stav v OS?

doplněno 28.07.13 09:50:

Tak to zkusím ještě jednou - ta baterie se normálně nabíjí? Zkuste ten konektor z NTB vytáhnout a také se na něj podívejte, jestli není zlomený. Jinak zase vrazit pořádně zpět. Ta informace o baterii by se opravdu docela hodila.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.07.13 08:41

jinak, než tlačítkem ON/OFF pak ntb nenastartuji přece

když pak zmáčknu F3, tak naskočí vše a i na poslední stranku prohlížeče kde jsem skončil když pak zavřu dekl ntb

adapter je teplý

Datum: 28.07.13 09:37

nene, ntb nevypínám, pouze zavřu dekl a on se pak asi po pár hodinách jako vypne a pak ho nastartuji tim on/off a vrátí se mi do stavu kdy jsem ho "zavřel"

ale říkám, že poslední dva dny to tak "blbne"

sice syn (1.5 roku pořád tahá káble z něj, tak jeslti neporušil nějaký kontakt v adapteru třeba, :(

Datum: 28.07.13 10:31

Takže hibernace...

Syn ti mohl rozbít kontakt jak v adaptéru, tak v počítači. Když trochu zahýbeš napájecím konektorem, změní se něco?

doplněno 28.07.13 14:14:

Jestli nabíjí, tak prostě při té hlášce poslechni počítač, stiskni F3 a varování vypni. Blbne identifikace adaptéru, ale napájení očividně funguje, takže není moc co řešit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.07.13 13:05

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.