Kam vložit videa z youtube

Od: Datum: 27.07.13 13:49 odpovědí: 3 změna: 27.07.13 14:52

Dobrý den,

potřebuju zvýšit návštevnost mojich youtube kanálů. Vkládal jsem videa z youtube.com na web bomba.cz. kterou zrušily. Dále dávám na videa facebook. Existuje někde web kde lze bezplatně vkládat(sdílet) videa z youtube.com?

Díky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.07.13 13:56

Odpověď se může odvíjet od toho, čeho se videa týkají.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.07.13 14:52

Díval jsem se na první dva kanály a osobně mi oba dva přijdou nezajímavé. Např. návod na Callisto nemá žádný systém, popisuješ jen na co klikáš při jednom úkonu. Pokud chceš udělat návod, který k něčemu bude, tak diváka napřed seznam s rozhraním programu a jeho ovládáním, začni od jednoduchých úkonů (např. vytvoření a vybarvení tvaru) a u každého použítého nástroje vysvětli jeho funkci. Teprve pak postupuj k úkonům složitějším.

A Callisto je dnes téměř mrtvé, doporučuji věnovat se něčemu novějšímu (např. Inkscape).

A vektorová grafika se neukládá do JPG, ale do SVG,

-------------------------------------

A co se týče kanálu druhého, tak:

1. Názvy videí - než začneš něco dělat, nauč se pořádně anglicky, nedá se to číst. Např. v angličtině se nepoužívá "program" před názvem programu, používá se jiný způsob číslování (part 13 místo 13. part)...
2. Videa jsou "mrtvá". Chybí jakýkoliv komentář, jediný zvuk - klikání myši - je úplně zbytečný.

-------------------------------------

Shrnutí:

1. Dělej návody s dostatkem obsahu, postupuj systematicky od jednoduchých úkonů po složité, vysvětluj (ať už pomocí poznámek ve videu nebo mluveným komentářem). Pojmenoval jsi ten kanál "výuka programů", tak by obsah měl odpovídat názvu.
2. Videím dávej výstižný název - s názvem "Zoner Callisto 5 Free" a jménem kanálů "vyukaprogramu" jsem čekal opravdu nějakou výuku, ne záznam tvorby vlajky, kterou můžu za chvilku udělat v Malování.
Na druhém kanálu "freemanual" oprav názvy na srozumitelnější, Věci "Chance colors" bijí do očí.
3. Věnuj se aktuálnímu SW, ne věcem už několik let starým a nepodporovaným.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.