Problem s poslechem rozhlasu přes internet

Od: Datum: 03.09.13 16:17 odpovědí: 3 změna: 03.09.13 17:23

Nepravidelně poslouchám přes internet živé vysílání Českého rozhlasu Brno.V poslední době se objevuje následující problém:

Poslech se na velmi krátkou dobu přeruší,po obnovení se ale začne vysílat pořad,který byl na této stanici např. PŘED HODINOU!

- reálný čas 14.00hod. - dojde ke krátkému přerušení poslechu,po obnovení jsou tu najednou zprávy např. ze13 hodiny a poslech následně pokračuje s hodinovým zpožděním.

Trochu mám takový dojem,že po přerušení poslechu a jeho obnovení ,začne znovu přehrávaní od času ,kdy jsem poprvé toho dne zapnul přehrávání.

Na krátkou chvíli pomůže vypnutí a zapnutí přehrávání - http://prehravac.rozhlas.cz/brno- po chvíli to ale znou naběhne zpět .

Může mě,prosím,někdo vysvětlit tento jev.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 03.09.13 16:42
avatar

Dobrý den, pokud posloucháte rádio v prohlížeči, tak se ten stream ukládá do jeho mezipaměti.

Pokud je její velikost malá, tak asi dojde k přerušení poslechu. Po spuštění se zřejmě spustí ten stream uložený v mezipaměti a nikoliv aktuální vysílání. Zcela jistý si touto spekulací nejsem, ale zkuste si nastavit větší prostor pro mezipaměť a také ji vyčistit (i cookies). Najdete to v nastavení svého prohlížeče. Zdravím!

doplněno 03.09.13 16:56:

praivo - také jsem ten poslech zkusil a bez problémů. Pozastavit a spustit i reload - vždy to jede dál.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.13 16:53
avatar

Za tohle nejspíš nemůže cache, není tak velká, aby se do ní vešla hodina záznamu... Pustil jsem si to rádio, uvidím (uslyším), jestli mi to bude blbnout taky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.13 17:23

To vypadávání poslechu a následné vrácení poslechu zpět je nepravidelné - 1 hodinu jsem uvedl jako příklad.-někdy to je za třičtvrtě hodiny,někdy za hodin a půl atd.

doplněno 03.09.13 17:25:

Používám Chromium.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.