Facebook se mě objevuje jinač a neni funkční

Od: Datum: 22.07.13 07:56 odpovědí: 9 změna: 22.07.13 14:17

Prosim Vás můžete mě někdo poradit.Facebook používám ke komunikaci s vnukem.Tento problém řeším už dlouho.Mám OS XP

když chci jít na stránky Facebooku tak se mě tam objeví totoJinak počítač se chová všude jinde bez problému.Děkuji za radu. Maraton

doplněno 22.07.13 12:54:

Vyzkoušel jsem několik prohlížečů ale bohužel se stejným výsledkem.A to i když mě v servisu naformátovali HD a dali mě tam opět OS XP. Počítač pravidelně čistím CC cleaner , Spybotem a Glary Utilite ,ale bohužel bez výsledku .Mě to připadá že to je chyba na stránce Facebooku Bylo by to možné? Přesto všem děkuji za snahu mě pomoci.Maraton

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: xart®
Datum: 22.07.13 08:04

Zkuste jiný prohlížeč než IE ;) ... třeba Firefox, Maxthon, Chrome apod.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.07.13 08:08

Já to zkoušel na Firefoxu a je to to samé?

Datum: 22.07.13 08:10

Bohužel děla to i Firefox?

doplněno 22.07.13 08:21:

Teď jsem nainstaloval i OPERU a je to samé.Bohužel

Datum: 22.07.13 09:36

Mám taky XP a používám Maxthon i Firefox, ale tohle mi to nedělá.

Zkusil jste nějak pročistit systém? Já používám Advanced SystemCare. Ještě mě napadlo jestli v nastavení prohlížeče neblokujete skripty.

Na internetu jsem našel odkazy co mohou pomoci, ale bez záruky:

http://support.microsoft.com/kb/308260

http://answers.microsoft.com/…2-c2ee-4b15-9f1b-03cb17a0b7e1

http://www.askmefast.com/FB_e…w_do_I_fix_it-qna4440241.html

Datum: 22.07.13 10:05

ASC rozhodně NE! Může nadělat víc škody než užitku...

doplněno 22.07.13 10:14:

Hodně z nás má vyzkoušený a ověřený CCleaner. Ono je tu totiž dost lidí, co nezálohují...

Datum: 22.07.13 10:12

To může udělat asi každý program na optimalizaci ... já na XP jetě neměl problém (nevím jak na vyšších OS), ale je fakt, že se dívám co mažu a dělám zálohy.

Datum: 22.07.13 10:32

CCleaner není špatný, ale spíš jen maže nepotřebné věci. ASC dělá v podstatě to samé + má optimalizaci systému. Já nemám nejnovější PC, a po nastavení ASC na výkon mě PC běhá o dost rychleji (samozřejmě to může povypínat služby, které člověk může potřebovat - to si chce ohlídat!!!). Nemusí to být ASC, ale než jsem ho začal používat, tak jsem tak jednou za rok až dva musel reinstalovat XP (modrá smrt apod) a věř nebo ne, ale teď mi XP běží asi 5 rokem a zatím (ťuk ťuk) bez problémů :).

Datum: 22.07.13 10:45

Žádnou optilalizaci nepoužívám, služby vypínám a zapínám ručně, čas od času to pročistím (vyčistím plochu, odinstaluji nepotřebné programy, smažu nepotřebné dokumenty...), a počítač je jako nový už asi 3 roky (W7U x86).

Datum: 22.07.13 14:17

nj W7 jsou o něčem jiném než XP, ale dělám to obdobně a dost věcí také ručně ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.