Jak mailem poslat písničky?

Od: Datum: 03.09.13 12:49 odpovědí: 6 změna: 03.09.13 14:00
avatar

Dobrý den, zeptám se přímo o zasílání mailu. Byla jsem na koncertě a pár písniček jsem si foťákem i mobilem nahrála, dala jsem si je do notenooku do obrázků a chtěla jsem je pár lidem ukázat, ale nejde to. To nejde nebo co? Jak to teda mám poslat? I normální fotky. Pošlu jen 6 ks zaráz a víc to nejde. Když mně někdo posílá svoje fotky z dovolené a je jich třeba sto, tak je dostanu jedním mailem a já víc než šest jednou nepošlu, Teď mně k tomu naštvali ty písničky z koncertu. Jde s tím něco udělat? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 03.09.13 13:02
avatar

Dobrý den, zkuste ty písničky (asi v MP3) zabalit do jednoho souboru (archívu) např. v programu WinRAR a připojit jako přílohu k mailu. Jenže tam bude asi hlavní problém v té velikosti souboru.

Moc velký soubor by se do přílohy dávat neměl nebo nepůjde odeslat. Takže, buď posílat MP3 jednotlivě nebo je nahrát na internet a mailem posílat jen odkaz k jejich stažení. Zdravím!

doplněno 03.09.13 13:07:

Možná zkuste pro nahrávání souborů i tento server: http://leteckaposta.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.13 13:58

Zapakovat MP3 nebo JPG? Proč? Stejně se to už nezmenší, ty formáty mají vlastní kompresi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.13 13:04
avatar

Příloha mailu může mít jen omezenou velikost. Písničky a podobné záležitosti se tam prostě nevejdou. Jedna z možností, jak někomu něco takového poslat, je umístění příslušného souboru na některý server, k tomu určený ("rajče", "uložto" a podobně) a adresátovi poslat mailem jen odkaz na onen server. On si pak uložený soubor může stáhnout do svého PC.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.13 13:20
avatar

Uložte soubory v RAR či ZIP formátu nebo samostaně na www.uloz.to pokud chcete můžete to ochránit heslem nebo dát bez viditelnosti pro ostatní a vygenerovaný odkaz k souborům zkopírovat a email poslat všem lidem co si to mohou hned stáhnout do počítače z uloz.to. Asi nejlepší způsob. On každý taky nemá zapnutou neomezenou poštovní schránku

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.13 13:42
avatar

Já používám Dropbox.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.13 14:00

Máš problém s maximální povolenou velikostí emailu. Pokud ti někdo pošle 100 fotek tak je má pravděpodobně zmenšené na menší rozlišení a ty se je snažíš poslat v plné velikosti.

Obecně je řešením buď se naučit něco víc o počítačích (to není myšleno jako urážka) nebo dát ty fotky a video třeba na Rajče.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.