Zařízení a tiskárny

Od: Datum: 15.07.13 21:12 odpovědí: 4 změna: 17.07.13 16:21

Ahoj, mám problém ve Win8 a nevím jak toto řešit. Dnes jsem řešila Bluetooth v notebooku - bylo mi divné, že mobil obrázek přijme, ale nedokáže ho doručit opačným směrem. Již je mi to jedno, že Bluetooth neběží jak by mělo, ale daleko více mě mrzí, že jsem si něco přenastavila v noťasu. Po otevření Ovládacích panelů - Hardware a zvuk - ve složce Zařízení a tiskárny se vždy zobrazovaly jen tiskárny a připojené mobilní tel, které něco posílaly přes Bluetooth. Dnes díky mé hlouposti přibyla ikona mého Pc. Po klepnutí pravým tlačítkem na tuto ikonu zařízení se nezobrazí odebrat jako třeba u ikony mobilu, ale zobrazí se nabídka : Procházet soubory, vysunout, nastavení sítě, nastavení zvuku, nastavení rozhraní Bluetooth, atd... přijde mi, že by toto tam být nemělo a nevím jak odstranit tuto ikonu. Přes správce jsem odstranila ikony mobilů, předím to normálně nešlo, ale toto nedám :( Poradíte? Zkoušela jsem i obnovit systém, ale nestalo se vůbec nic. Na toto to vliv nemělo. Poradíte prosím? Děkuji moc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jh*
Datum: 16.07.13 02:34

A proč to chcete odstranit? Ve složce zařízení a tiskárny by se tyto měly objevovat automaticky po nastavení a připojení.

Ikona počítače zřejmě slouží pro nastavení bluetooth notebooku. Tzn. zda bude server nebo klient, případně které adresáře zpřístupníte přes bluetooth.

Jestli Vám ta ikona vadí opravdu tak zkuste zvolit vysunout, ale příště budete muset bluetooth znova konfigurovat, a nebo zvolte v nastavení bluetooth clienta.

Kopírovat fotky můžete v zařízení které je nastaveno jako server tam uvidite obě zařízení, asi lepší je notebook jako server pro pohodlnější kopírování. Ale z hlediska ochrany notebooku je lepší po práci jej přepnou jako client.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luca02
Datum: 16.07.13 12:10

Děkuji za odpověď. Já bych to tam i nechala, ale jde mi o to, že nevím jakým způsobem se to tam dostalo a co to může dělat pokud bych sdílela cokoli. Přeci jen v dnešní době wifi, no nerada to tam vidím :( a ráda bych to odejmula, ale ač se snažím jak se snažím, nejde to. To právě nejde příkazem vysunout :( To se mi vysune vypalovačka. Celkově přes toto můžu nastavovat pc. A nepřijde mi dobré to tam mít.

Od: jh*
Datum: 17.07.13 01:07

Je to ve složce Zařízení a tiskárny. Je to zařízení a dal jej tam Microsoft a mají to tam všichni a zjistil jsem že ač jsem tam nic nepřidával tak to tam mám taky. )

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luca02
Datum: 17.07.13 16:21

Uff, tak to jsem si oddychla :) Docela jsem se děsila, jelikož nikdo neznal odpověď a já si nevěděla rady ;)Moc děkuji za Tvou pomoc, jsi hodný *palec*

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.