Windows Script Host

Od: Datum: 08.08.13 12:42 odpovědí: 6 změna: 10.08.13 07:39

Dobrý den,

po spuštění počítače (Windows XP) mi naskakuje v malém rámečku hláška: Windows Script Host, pod tím je napsáno: C:/Documents and Setting/X (ta lomítka jsou obráceně, ale nevim, jak je napsat) a pod tím je OK. Ať dám OK nebo to vykliknu křížkem, tak se mi vždy při spuštění PC hláška ukáže. Ví někdo, jak to odstranit? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 08.08.13 13:10

Co´s naposledy (od)instalovala? A co přesně je to "X"?

Každopádně si zkontroluj, co máš v programech Po spuštění, jde - pravděpodobně, o instalátorem neodstraněný ´odkaz´ na již smazaný script...

Ohodnoceno: 0x

Od: rancherka*
Datum: 09.08.13 12:19

Co je to "X" nevim. Naposledy jsem odinstalovala nějaké hry po dětech.

Od: luke237
Datum: 09.08.13 07:42

Start → Spustit → msconfig a tam si nekde (zalozka "Po spusteni") zrusit zaskrtnuti "Windows Script Host".

Udajne obihal nedavno svetem nejaky vir, ktery se spoustel pres nevinne vypadajici Windows Script Host sluzbu.

Od: rancherka*
Datum: 09.08.13 12:18

Díky za radu. Najelala jsem tam (do záložky "Po spuštění", ale "Windows Script Host" tam není.

Datum: 10.08.13 07:38
A je tam "wcscript.exe", jak je uvedeno v teto odpovedi?

Datum: 10.08.13 07:39
Preklep: spravne melo byt "wscript.exe"

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.