Co mám dělat pozastavený účet twitter?

Od: Datum: 06.07.13 12:37 odpovědí: 4 změna: 06.07.13 13:48
Dobrý den. Potřebuji poradit twitter mi pozastavil účet kvůli tomu že jsem follownul za jeden den trochu víc lidí kdo má twitter tak ví co je to follow. Osobně nechápu jednání Twitteru nikoho jsem nespamoval naopak lidé jsou rádi že si je někdo followne. Stalo se to po druhé po prvé jsem musel zaškrtnout že jsem rozuměl pravidlům a opsat nějaký kód pak se vše vrátilo do normal, ale teď po druhé se již taková možnost nevyskytuje jenom se obrátit na twitter napsal jsem jim asi 6x zatím přišla jenom automatická odpověď nic co by mi pomohlo. Twitter mi neposlal ani email že byl můj účet pozastaven nic. Neudělal jsem nic špatného a osobně nechápu přístup Twitteru twitter je přece o follow-u o tweet-ech. Prosím neví někdo co mám dělat popř jak dlouho bude můj účet pozastaven. Prosím o pomoc má někdo podobnou zkušenost.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.13 12:46
avatar

No nejspíš má Twitter v podmínkách omezení na denní folow, které jste vy opětovně porušil. Tím, že jim budete psát 6 mailů za den ničemu nepomůžete, určitě byly nějaké informace o vyřízení vaší žádosti v tom automatickém mailu. A že nechápete přístup Twitteru? Každá podobná služba má své podmínky, se kterýma uživatel musí při registraci souhlasit. Vy jste je nejspíš porušil, proto ten BAN. Nezbývá vám, než čekat na odpověd, někdy to trvá i několik dnů.

doplněno 06.07.13 13:20:

Co jsem z mailu pochytil je to, že si máš znovu pročíst podmínky a posléze jim na mail odpovědět, že podmínkám rozumíš a již nebudeš jednat v rozporu s nimi. A taky prosí o trpělivost s vyřizováním žádosti. Mimo jiné se tam i píše, o "agresivním" chování, čímž je nejspíš myšleno nadměrné folowování.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: alois*
Datum: 06.07.13 12:54
Automatická odpověď od Twitteru na můj email :)
##- Please type your reply above this line -## Hello, We understand that youe contesting an account suspension. Please be sure to read this entire email; you will need to take further action in order to reopen your ticket and trigger a review of your account. Twitter suspends accounts for a variety of reasons: • If your account was suspended for aggressive following behavior, you should have received an email notification to the address associated with your Twitter account. Youll need to confirm that you e removed all prohibited following automation from your account, and will stop any manual aggressive following behavior. To expedite your appeal process, please review our Best Practices page if you haven already, and then reply to this ticket with a confirmation that you understand our policies and will not engage in any prohibited following behavior. • Please take a minute to review the Twitter Rules. • If you received an email from admin@twitter.com saying youe being suspended or that wee going delete your account, youe safe; the email is fake. More information here https://support.twitter.com/a…20-safety-fake-twitter-emails • While we strive to avoid mistakes, its also possible that your account was suspended in error. If after reviewing the Rules, you have no idea why your account was suspended, just reply to this email indicating as much, and well take another look at your case. Our apologies if the error turns out to be ours. Thanks, Twitter Support ----------------------------------------------------------------------------------Responding to this email will reopen this ticket and put your ticket in queue for support. If you do not reply, your case will be closed. Note that you need to reply from the address this mail was sent to. If you use an alias (such as username+alias@gmail.com) to manage your account, ensure that your reply comes from the alias address or your ticket may not be seen by our support staff. Please note, we cannot accept email attachments at this time; please include all information in the body of your request. Your request summary is:
Od: bonie*
Datum: 06.07.13 13:17

naopak lidé jsou rádi že si je někdo followne

tak to bych rozhodně neřekla, je to o úhlu pohledu, co je pro tebe normální a vítané, je např pro mne přesný opak, nezbývá ti než čekat

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alois*
Datum: 06.07.13 13:48
Máš pravdu záleží na člověku já osobně jsem rád a těší mě, když mám co nejvíce followers. Moji přátelé taky někteří lidé píšou i tweety, aby si je někdo follownul nenapadlo mě, že nikdo to třeba nechce rozhodně po odblokování follow omezím. Jinak díky za odpověďi rozhodně jsem se poučil. Bál jsem se jen že by to mohlo být trvalé pozastavení účtu ale asi jen musím čekat.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.