Nelze kopírovat Ctrl-C z některých stránek

Od: Datum: 05.07.13 21:18 odpovědí: 7 změna: 27.07.13 07:41

zdravím a prosím o radu.

Poslední dobou narážím na problém že nejde překopírovat slovo třeba ze stránek "Živě" pomocí Ctrl-C. Z jiných stránek to funguje bez problémů. Mám XP pro a Firefox. Když to zkouším v Opeře tak to jde normálně. Zakázal jsem všechny doplňky a zásuvné moduly ale bez výsledku.

Nevíte v čem dělám chybu?

děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 05.07.13 21:24
Chyba je v tom, že nepoužíváte chrome ;)
Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.07.13 21:34

Nepoužívání zrovna GC rozhodně chyba není.

doplněno 05.07.13 22:02:

Nejzabezpečenější? To tak... A ještě se chová jako spyware... Ale konec debaty o Chromu, otázka se týká Firefoxu.

Od: vlasatec*
Datum: 05.07.13 21:52
Mě v něm funguje nejvíc věcí, taky pořád všude slyším, že je nejzabezpečenější, ale opera je moje srdeční záležitost.

Od: reni®
Datum: 05.07.13 21:45

ke chrome mám averzi a v FF mám spoustu záložek tak nechci přecházet na jiný prohlížeč. Když teď potřebuji něco tak to dělám přes Operu ale je to vopruz: adresní řádek FF : CtrlC, přechod na Operu, adresní řádek CtrlV, požadované slovo : CtrlC, a zpátky na FF CtrlV :)

Datum: 05.07.13 22:20

Mně to teda (FF 22.0) při kopírování doplní do podoby

Žádný strach, jen u nás v redakci. Více na: http://www.zive.cz/clanky/tyd…ce=zive&utm_campaign=copylink

Ale jen někdy, někdy to kopíruje normálně. Klik pravým na označený text a "vyhledat na googlu" nebo "otevřít odkaz v nové záložce" funguje správně asi vždy.

Rozbor toho, kdy se to doplní nebo ne: Při změně výběru to za výběr zřejmě cpe ten text navíc. Když uděláte výběr a pak skočíte tak, aby nový konec byl uvnitř toho výběru, nebo prostě uděláte ctrl+A, kliknete bokem, uděláte reálný výběr a ctrl+C, tak se ten jejich porichtung rozbije a zkopíruje to normálně.

doplněno 27.07.13 11:20:

V chromu to dělá taky přesně to, co jsem tu psal. Úplně stejně jak FF.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.07.13 22:44

zdá se že to máte zmáklé. Dle vašeho návodu se mi to občas povede taky, ale ne vždy. Nechápu ale důvod proč klasické CtrlCV přestalo fungovat. Nevím jestli po nějakém upgrade, ale dost mi to vadí.

Budu se muset rozkoukat v Opeře.

Datum: 27.07.13 07:41

Tak po nějaké době zkoušení jsem zakotvil u IE, sice nerad ale zdá se že CtrlC nijak neomezuje. S chrome zatím zkušenost žádná,

jakou zkušenost s Chrome máte vy?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.