Nejde otevřít email nebo stránky

Od: Datum: 01.07.13 15:51 odpovědí: 4 změna: 01.07.13 19:54

Zdravím,nejde mě otevřít email nebo třeba seznam.cz . Vyskakuje upozornění o nedůvěryhodném připojení a žádá certifikát *ee* ovšem nevím jak se toho mám zbavit..včera mě tady operovali děti

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.13 19:10

Certifikát platí, takže bych zkontroloval datum a čas. :) Zatím mi to vždycky pomohlo, ale jestli to pomůže i vám..

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.07.13 19:27

Já tenhle problém u poskytovatelů, kterým lze důvěřovat (Seznam.cz, email.cz, banky apod.) nebo u poskytovalů, které znám, řeším povolením trvalé výjimky.

Určitě nic nezkazíte pročištěním PC (CCleaner). Ale pravděpodobně Vám ještě někdo poradí globálně.

Od: reno*
Datum: 01.07.13 19:45

Tak byl problém v datumu místo 2013 tam bylo 2003..ani jsem si toho skoro nevšimnul.

Ted jsem to měl minulý týden na opravě u známýho a včera to začalo dělat neplechu

je možný že by se to datum nějak samo rozladilo? jinak děkuji za odpovědi :)

Od: ben®
Datum: 01.07.13 19:54

Dobrý den, pokud se Vám datum po zapnutí PC opět "rozladí", tak ho asi neudrží BIOS. Budete muset vyměnit baterii u BIOSu. Je to na základní desce - taková plochá kapsle. Zdravím!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.