Odstranění nápisu z filmu

Od: Datum: 01.07.13 13:19 odpovědí: 4 změna: 20.08.14 16:03

Dobrý den, zajímalo by mě jak odstranit průhledný nápis (jako vodoznak) z filmu. Je na to nějaký program. Tím průhledným nápisem myslím http://webshare.cz/#/file/1e6…abovesky-cz-cel-film-2013-avi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 01.07.13 13:54
avatar

Dobrý den, možná by to šlo odstranit ve stejném programu, v jakém to tam bylo vloženo. Ale, po tom konečném uložení videa už asi také ne. Toto bude zřejmě kradená kopie filmu, který je "znehodnocen" přímo ve studiu (pracovní kopie). Možná to je jen v určitých pasážích filmu. Navíc se i zdá, že tento soubor nemá dobrý poměr stran toho videa a obraz je zdeformován. Já bych si počkal až na DVD rip, než to zkoušet odstraňovat. V nějakém editoru by to šlo překrýt, ale bylo by to jen horší. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.07.13 14:13
avatar

Tak vodoznaky nebo loga mazat jdou, tuším do virtualdubu a do megui taky na to byl nějaký filtr. Označíte oblast, která tam nemá být, a z okolních barev se tato plocha dopočítá a trochu rozmázne.

Když to je logo tv stanice někde v rohu, není to skoro ani znát, ale takhle to je dost blbé, i kdybyste to vykousal po jednotlivých písmenkách, bude to furt dost vidět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.07.13 14:16
avatar

Odstranit to nelze. Je to tam proto, aby bylo vidět, že je to demoverze, která není určená pro běžné promítání, nebo že se jedná o pirátskou kopii. Kdyby to šlo vymazat, nemělo by to smysl.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: oho
Datum: 20.08.14 16:03

Magdon, ty jsi ale lama.Na toto nikdo není zvědavý,otázka je jiná.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.