Připojení k wifi

Od: Datum: 30.06.13 21:03 odpovědí: 7 změna: 01.07.13 18:58

Chci prodat starej noťas, takže jsem se rozhodla, že jej vyčistím od všech fotek, dokumentů, atd... No a nějakou záhadou jsem vymazala připojení k internetu a wifi. Vůbec netuším jak to tam dostat zpět, protože jsem nenašla žádnej rozumnej návod. Pomůžete mi prosím? Děkuju.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 30.06.13 21:16

1. Máš vpravo (dole) na liště ikonku bezdrátového připojení?
2. Máš zaplé wifi? - jaký je to notes?
3. Start - Připojit - Zobrazit všechna připojení - co tam je? - jaké Win?

doplněno 01.07.13 17:48:

Není nainstalovaný - pak je potřeba ovladač nainstalovat, to je prvořadé. Opakuji - jaký notes? A jaký Win?

Zkus - pravým na Tento počítač - Spravovat, v levé části okna Správce zařízení, klikni na wifi a dej Aktualizovat ovladač.

doplněno 01.07.13 18:19:

Visty nemám, takže to, co píšu, je ´přibližně´... Tady - http://www8.hp.com/cz/cs/support-search.html?tab=1#/qryterm=presario%7C%7C&searchtype=s-002 si, případně, najdi ovladač - podle přesného typu notesu.

doplněno 01.07.13 19:08:

Wifi adaptér by měl být buďto ve skupině Síťové adaptéry a nebo Další zařízení...

Pokud tam není vůbec, může to znamenat, že buďto ´odešel´ a nebo je špatně zapojen - v tom případě je to opravdu na řešení odborníkem.

Ohodnoceno: 0x

Od: abc*
Datum: 01.07.13 18:15

Tak jsem se zasekla na té wifi- není tam. Dala jsem tento počítač- spravovat- správce zařízení, ale dál není jak pokračovat.

Datum: 01.07.13 18:42

Děkuji moc, ale sama to nedám. Nechci si rozhasit i druhej noťas. Holt bude muset k panu doktorovi .

Od: lujs®
Datum: 30.06.13 21:19

Jestli máte XPéčka tak to zkuste podle tohodle.

Já tam sice někde dělám chybu ale třeba se vám to podaří.

Datum: 01.07.13 17:29

Díky za rady, ale píše mi to " v tomto počítači není nainstalovaný a nakonfigurovaný adaptér bezdráové sítě " . Tak nevím co dál.

Datum: 01.07.13 18:04

Mám HP compaq presario, windows vista home basic.

Datum: 01.07.13 18:58

Připojte NTB kabelem k internetu a NTB restartujte, OS by si měl najít ovladače sám na internetu..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.