Adapter k packard bellu

Od: Datum: 30.06.13 17:01 odpovědí: 3 změna: 30.06.13 20:50

ahoj potrbeuju poradit jaky koupit zdroj k netbooku packard bell za8 . Odesel mi zdroj respektive ukroutil se kabel a nejde to zpravovat donekonecna nejsu tak dobry elektrikar:D. jedina levna varianta me napada univerzalni adapter,ale jak zjistim jetsli pasuje koncovka? kdyz znam jen napeti a proud 19v a 1,58 a. rad bych neco max za 350 kc at to ma smysl investovat kdyz je baterka KO. bude fungovat tohle?

http://www.alza.cz/connect-it…-ci-131-power-48w-d399972.htm

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.06.13 18:18

Najdi si v okolí někoho, kdo umí pájet, spraví ti to za výrazně nižší cenu.

Já mám taky už dvakrát opravovaný konektor a vzhledem je spolehlivosti těchto věcí bych to někomu udělal klidně i zdarma. Problém je v tom, že ty asi nejsi z Chebska a posílat poštou se ti to asi nechce, že?

doplněno 30.06.13 20:07:

Rozebrat se to s trochou šikovnosti dá celkem snadno a pájení na DPS není žádné umění.

Ohodnoceno: 0x

Od: fiatbrava
Datum: 30.06.13 19:56

ses hodnej,ale ja to opravoval asi 10x vzdy posunoval pres cokoladku a ted uz nemas jak. to bys musel uplne cely rozkuchat zjistit,kde to vede a z tam napajet kabliky do konektoru,ale nevim jak to je v nem to asi jen tak nejde rucne to nejspis bude specialne strojne ne jak kdyz zapojujes draty v zasuvce vis jak

Od: fiatbrava
Datum: 30.06.13 20:50

divam se,ze sem zase pouzil jinou prezdivku:D no to je fuk. no ale ja nevim jetsli to bude tim. rikam,ze vzdycky to bylo tim,ze mi vypadl dratek nebo spis utrhl se,ale vse sme kontroloval a ted to bdue nekde jinde muze to byt samotnej zdroj. tech 35é kc za novej dam hrosi by bylo davat litr za tu baterku to uz bych se cukal,ale stejne kupvat novej netbook za 5 tis bez os bych nechtel. sice to hrozne topi nejaky problem s chlazenim porad bezi vetrak,ale jinak mi staci na filmy

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.