Hra je již nainstalovaná

Od: Datum: 26.06.13 18:31 odpovědí: 3 změna: 26.06.13 19:17
avatar

Dobrý den, chtěla jsem nainstalovat hru, ale pc mi píše, že je již nainstalovaná. V ovládacích panelech nikde není a ani jsem ji neinstalovala. Je možné, že ji nelze nainstalovat do více pc najednou? Mám ji totiž půjčenou.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bonie*
Datum: 26.06.13 18:37

to je ta včerejší hra na disku F: ;)

a jak by se to asi na disk F: zapisovalo? ;) Ne, neví kolikrát byla instalovaná

bude v pc záznam... v registrech... ... zřejmě v tvém nastavení... ona nemusí být nainstalovaná na to aby si pc pamatoval, že už s ní něco dělal

doplněno 26.06.13 18:37:

Najdi si toho kámoše, on ti s tím pomůže

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xixi*
Datum: 26.06.13 18:40

O jakou hru se jedná?

Některé hry se nainstalují z dvd/cd, vloží se klíč a hraje se. Můžete ji mít nainstalovanou na více počítačích, ale ke hraní potřebujete mít v mechanice to dvd/cd. A pak jsou hry, kde ke každému jednotlivému dvd (nebo jejich sadě, záleží jestli je hra na jednom či více discíh) je klíč vázaný na vytvoření účtu na stránkách vydavatele hry. Například hra World of Warcraft: koupím si hru na dvd ke které je klíč. Jdu na stránky vydavatele hry, kde si vytvořím účet a kde zadám ten klíč. Tím jsem PRÁVĚ TOHLE DVD svázal s mojím účtem a pokud půjčím tohle dvd kamarádovi, tak ten ho sice nainstaluje, ale s tím klíčem si nezahraje, protože k němu je již přiřazen můj účet.

Pak může být problém s tím, že hra již byla někdy dřív ve vašem počítači nainstalovaná a stále tam někde je, nebo je špatně odinstalovaná a počítač to bere jako že je pořád tam.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.13 19:17
avatar

Jedná se o The Sims 2 Vánoční balíček.

doplněno 26.06.13 19:24:

Děkuji

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.