Ovladač na LCD Scaleoview c19-1w

Od: Datum: 12.07.13 15:25 odpovědí: 8 změna: 16.07.13 18:40

Máte někdo ovladač do winXP pro c19-1w? Moje xp nechtějí nastavit správné rozlišení.

doplněno 12.07.13 17:46:

Mám ATI Rage Pro AGP

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: machturbo*
Datum: 12.07.13 23:42

Žádný systém vám nenastaví správné rozlišení. Připojujete širokoúhlý monitopr s "moderním" rozlišením k prehistorické grafické kartě. Jediné možné řešení je výměna grafické karty za takovou, která takové rozlišení podporuje.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.07.13 15:30

Podívejte se přes ovládací panel "Zobrazení" na údaje podle obrázku.

Na kartě "Nastavení" byste měl v červeně označeném políčku mít typ monitoru a grafické karty. Pak klikněte na tlačítko "Upřesnit" a novém okně přepněte na kartu "Monitor" a překontrolujte zaškrtnutí u červeně označené volby. Pokud bude políčko zaškrtnuté, zaškrtnutí zrušte. Klikněte na OK - okno se zavře a zkuste na kartě "Nastavení" změnit rozlišení obrazovky.

Od: chizuru*
Datum: 13.07.13 15:48

Tato karta neumí širokoúhlá rozlišení (Sama mám tuto kartu v 8MB verzi).. A za druhé, jestli je to 4MB verze karty tak ani nemá dost paměti pro zobrazení nativního rozlišení tohoto monitoru.

Od: swenhakon*
Datum: 15.07.13 14:22

Problém není v kartě ale v systému který nemá informaci o monitoru (asi ošizený kabel). Z toho důvodu nastaví Monitor plug and Play a ten nemá širokoůhlá rozlišení. Proto jsem se ptal na ten ovladač. Nebo položku do registru.

doplněno 16.07.13 18:34:

Ach jo. Je mi úplně jedno jestli se grafika třeba upeče, hlavně nastavit to zatracený rozlišení! Pokud systém neví jaký monitor má připojený, použije základní nastavení a to nemá v definici širokoůhlá rozlišení. Jak už to mám vysvětlit?! Hledám ovladač, ne rady na koupení nové karty!

Od: machturbo*
Datum: 15.07.13 16:06

Tento monitor má widescreen rozlišení!

Datum: 15.07.13 19:50

Já si také myslím, že je problém v kartě. Někde bych ji měl mít, širokoúhlý monitor mám také, jestli ji najdu a zprovozním, tak ti napíšu výsledek.

Jen mě napadlo, máš vůbec nejnovější ovladač?

doplněno 16.07.13 10:49:

Ten Hansol ale nebyl širokoúhlý...

Od: swenhakon*
Datum: 16.07.13 03:57

Ovladač jsem neměnil od sestavení a instalace pc před třemi roky. Karta (nebo systém) rozeznal původní monitor hansol 730e, takže omezení bude v kabelu ve kterém asi chybí některé datové vodiče.

-

Víte někdo jak nacpat windows do chřtánu určité rozlišení?!

Od: chizuru*
Datum: 16.07.13 18:40

Jde to v NVidia Control Panel, ale ten vám asi nepůjde.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.