Jiný uživatel?

Od: Datum: 22.06.13 22:49 odpovědí: 2 změna: 23.06.13 12:16
avatar

Dobrý večer. Při zapnutí PC se mi zobrazila modrá obrazovka. Uprostřed byl malý obdélník a nápis - jiný uživatel. Pod ním - přihlásit a heslo. V pravo dole bylo malé červené kolečko s pomlčkou uprostřed. Nechtěla jsem se přihlašovat, protože se mi to ještě nikdy nezobrazilo. Klikla jsem myší na to malé červené kolečko a PC se okamžitě vypnulo. Při najetí, které trvalo snad 2 vteřiny, se mi na obrazovce nezobrazila ani plocha, ani lišta. Při dalším zapnutí PC naběhl PC úplně normálně. Včera před vypnutí jsem PC otestovala Avastem, nic nenašel. Prosím zdejší rádce o radu. Může se toto někdy stát, nebo je to nějaká hrozba? Děkuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 22.06.13 23:39
avatar

Dobrý den, řekl bych, že hrozba to nebude, ale jen chyba po bootování, resp. při přihlašování. Je to asi jedno z "kouzel", které umí OS Windows. Myslím, že jsem toto už také zažil a stačilo dát ENTER, ale nic nevyplňovat. To červené kolečko je asi ikona restart nebo vypnutí OS. Patrně nastala chyba při posledním odhlášení, resp. vypnutí PC. A pokud je nyní už vše v pořádku, tak můžete být klidná. Zdravím!

doplněno 22.06.13 23:44:

Možná ještě vysvětlení - na jednom PC může pracovat více uživatelů, kteří se přihlašují při startu OS.

Pokud používáte PC sama, tak tam není žádný jiný profil jiného uživatele nastaven. Tedy pojem "jiný uživatel" není žádná hrozba z internetu. To jenom pro Váš klid.

doplněno 23.06.13 12:18:

Nemáte zač a také děkuji.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 23.06.13 12:16
avatar

Děkuji za vysvětlení.*palec*

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.