Facebook zobrazení místa pobytu

Od: Datum: 22.06.13 13:35 odpovědí: 3 změna: 25.06.13 12:42

Dobrý den, chci se zeptat, jak to chodí na fecebooku s místem aktuálního pobytu, zda, když se přihlásím v Německu automaticky ( aniž bych něco přepisoval manuálně ) se jako místo pobytu ukáže Německo?

Když se přihlásím z Francie, ukáže se Francie a tak dále ...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.13 15:06

Ne.

Pokud máte povolené zjišťování polohy, tak to u (některých typů) příspěvků bude ukazovat, odkud byly odeslány. Jako "jsme na kolech", odesláno před 6 hodinami v okolí obce horní dolní.

doplněno 25.06.13 06:50:

Joo to jsem nebádal, mám to všude zakázané. Ale asi bude záležet na tom, jestli to je z pc (okolí města) nebo z mobilního zařízení s gps (přímo ulice + čp, případně název zábavního podniku nebo tak). Taky mám pocit, že se to ukáže jen u textů, fotografií a událostí, ale u fb s jeho extrémně rychlými změnami jeden nikdy neví.

Ohodnoceno: 0x

Od: watrak
Datum: 24.06.13 13:00

Drozde můžete prosím specifikovat pojem " u některých typů " příspěvků?

Mám tedy v nastavení povolit zjištování polohy a poté, když na facebook pověsím nějaký příspěvek například z Pařížské kavárny, ukáže se tam odkud je příspěvek odeslán a kdy?

Od: watraz
Datum: 25.06.13 12:42

Dobře i tak děkuji.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.