Autodesk Inventor Profesional 9

Od: Datum: 16.06.13 12:51 odpovědí: 5 změna: 22.06.13 09:06

Zdravím,

učím se v Autodesk Inventor Profesional 9, kde se snažím nakreslit cílově ohnutou trubku dle vytvořených os v jednotlivých rovinách. Mám však problém, jak osy nakopírovat - viz přiložený obrázek, kde jsem červeně zaznačil jak osy dle těch spodních potřebuji nakopírovat, nebo nějak přesunout..?

Děkuji za jakoukoliv radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: axus®
Datum: 20.06.13 11:03

Vidim ,ze tam mas roviny, kde by si chtel vest ty osy. Nema inventor funkci promitani? Aby se ti osy promitli do tech rovin?

Ohodnoceno: 2x

Od: momoklik
Datum: 21.06.13 20:49

Díky za radu, sice mi to nepomohlo přesně jak jsem potřeboval, ale dopracoval jsem se pomocí toho k výsledku, je to asi zbytečně komplikovanější, určitě existuje jednodušší způsob, ale výsledek je vyhovující. Díky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.06.13 21:10

taky jsem se bavil s inventorem

Od: axus®
Datum: 21.06.13 22:10

Dobry.

Mas to v meritku? Znas stranky GrabCad.com

Muzes se tam s tim podelit, pokud by si chtel.

Od: momoklik
Datum: 22.06.13 09:06

A už "nebavíš"? Děláš v nějakým jiným 3D? Docela slušný jak jsem se díval..., já se v tom teprve učím. Dají se z netu stáhnout nějaký dobrý učební podklady? Mám sice učebnici podle který postupuju jednotlivý příklady, ale občas i když jsu podle učebnice, tak to musím dořešit"podle svého" Např. v učebnici bylovytvoření pomocí "žeber",ale pořád to hlásilo: "MODELOVÁNÍ SELHALO: těleso není zcela ukončeno rovinou ukončení součásti, zkuste změnit definici ukončení, nebo polohu prvku(profilu)." Tak jsem to nakonec vyřešil pomocí příkazu SKOŘEPINA" , ale to není řešení, to je jen obedutí problému, který jindy takto obejít nepůjde...!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.