Nejde nabídka Start

Od: Datum: 15.06.13 07:15 odpovědí: 3 změna: 16.06.13 11:31

Jednou jsem zapnul notebook (Win 7 Home Premium) a přihlašovací okno se změnilo (zmizel ten grafický podklad a je tam jenom modrá). K uživatelům, co neměli hesla hesla naskočily, vůbec nejde spustit nabídka start (ani klávesou), když minimalizuji nějaké okno tak úplně zmizí (mezi okny jde přepínat jen alt+del), někdy nejsou vidět ani ikony na liště... Nevím čím to je, chtěl jsem vrátit systém do bodu obnovení, ale nedostanu se ani do ovládacích panelů. Reinstal taky nepřipadá v úvahu, do některých složek se ani nedostanu abych zálohoval soubory. Celý systém je jaksi zpomalený.

Díky za každou radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.06.13 07:29
avatar

Dobrý den, zkuste po zapnutí NTB mačkat opakovaně klávesu F8 - mělo by se dostat do nouzového režimu. Pokud se to povede, tak zkuste Obnovení systému tam (nejsem si jistý, zda to půjde). Nebo zkusit zálohovat vše potřebné a možná potom udělat čistou instalaci. Zdravím!

doplněno 16.06.13 12:11:

Tak to Vám gratuluji a také děkuji.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.06.13 11:31

Díky moc, pomohlo!

Datum: 16.06.13 09:22
avatar

Pokud se vám nepovede obnovení systemu, tak použijte některý Live Linux http://proc.linux.cz/chci-vyzkouset.html, který se neinstaluje - běží jen z CD. Všechny dokumenty si přestěhujete na jiný oddíl nebo HDD a beze strachu můžete provést reinstal.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.