Připojení LG-500 k PC

Od: Datum: 12.06.13 16:48 odpovědí: 3 změna: 12.06.13 21:42

Ahoj, - mám mobil LG KP500, mám i kabel a potřebuji se připojit na svůj PC. Zřejmě je potřeba si nainstalovat LG PC SUITE 3 - ale nedaří se mi. Co mám dělat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.06.13 17:33

Dobrý den, zkuste napsat co se nedaří, resp. nejde Vám instalace programu nebo potom to spojení s mobilem? Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.06.13 20:46

Ahoj

Nějak se mi nedaří nic - sice jsem si nějaký program nainstalovala ( ale nevím, jestli správně) - a mobil se mi připojit nedaří. Mám změnit nastavení mobilu? Děkuju za odpověď.

Od: ben®
Datum: 12.06.13 21:42

Dobrý den, já mám mobil jiný, tak Vám to popíši u něho. V nastavení mobilu jsem zapnul možnost "Připojit k PC jako USB zařízení". Potom propojím kabelem USB mobil a PC. Po chvilce se mobil k PC připojí a je vidět v "Tento počítač", kde mohu po odklepnutí disku s písmenem provádět běžné operace se soubory. Po skončení se klepne na ikonu dole v panelu a je tam volba "Odpojit zařízení USB".

Potom mohu odpojit kabel. K mobilu jsem dostal instalační CD s programem, který jsem instaloval do PC (nevím, jaká je v tomto Vaše zkušenost). Po spuštění toho programu v PC mohu připojit zase mobil a ten program si ho najde - mohu upravovat kontakty, mazat nebo psát SMS a jinou správu mobilu. Po skončení v tom programu odklepnu ikonu "Odpojit", program ukončím a kabel s mobilem vytáhnu. Nevím, ale snad je to srozumitelné. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.