Oprava počítače na dálku

Od: Datum: 12.06.13 16:19 odpovědí: 5 změna: 13.06.13 08:44

Dobrý den. Nechal jsem si pročistit a zrychlit nootbuk připojením na dálku. Jsem stím spokojen a doporučuji ostatním nemusíte nikam přístroj vozit a je to brzy hotové. Jak vlastně to probíhá ta oprava? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 12.06.13 16:32

To je dobré - ty sis nechal ´něco´ na počítači u(o)pravit a nyní se tady ptáš, jak to ´tehdy´ probíhalo? *smich*

Je to jednoduché - někomu ´vzdálenému´ přenecháš po jistou dobu kontrolu nad svým počítačem a ten dotyčný v PC něco u(o)praví... Pokud počítačům rozumíš, můžeš - do jisté míry, kontrolovat činnost dotyčného na svém monitoru.

Sám za sebe musím dodat, že i když takto počítače ´mně svěřené´ občas spravuju, do cizího počítače lezu jen ´s krajním odporem´ a do svého počítače takto nepustím nikoho...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.06.13 16:42

Jen aby se ti ten dotyčný vtom neštoural nadále *smich* Big Brother *smich*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.06.13 17:00

Předpokládám, že se jedná o firmu, která má tady vpravo reklamu (já ji už díky AdBlocku nevidím). Ti vypadají celkem seriózně.

Datum: 13.06.13 00:06

Tímto způsobem nastavujeme klientům na dálku IP telefony. Vzdálený přístup je dnes normální věc, ale je samozřejmě důležité pustit si takto do PC jen někoho důveryhodného.

Od: lujs®
Datum: 13.06.13 08:44

Nebylo to přes TeamViewer?.?.?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.