Video z vhs na dvd tato hláška?

Od: Datum: 11.06.13 07:49 odpovědí: 2 změna: 11.06.13 09:19

Váežné přátelé

snažím se přetáhnout stará rodinná videa z vhs na dvd. POřídil jsem si easycap capture, jehož součástí je program

Ulead VideoStudio SE DVD

Když už se mi podařilo propojit a nastavit vše tak aby šel pškný obraz a zároveň zvuk začal jsem přetahovat a celkem bez problému paráda, ale k čemu přetahovat od pulky kazety když musím od začátku a ve chvíli kdy jsem přetočil kazetu na začátek, popřípadě vložil do přehrávače kazetu jinou a začal přetahovat po zhruba vteřině a pul se objeví přiložená hláška, nějak nerozumím co je dke špatně, co mám změnit děkujuSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 11.06.13 08:02
avatar

Dobrý den, nevím, jaká to je chyba, ale vidím v záhlaví programu, že tvoříte video v normě NTSC. Já bych ho rozhodně dělal v normě PAL. Ale, nevím, zda by to odstranilo problém. Zdravím!

doplněno 11.06.13 08:14:

Také se podívejte na nastavení časové osy - zdá se, že nezačíná na 0 (počátku), ale je tam nějaká hodnota, která je větší, než celé video. Možná hledat tu úpravu času i v nastavení programu, resp. v podmínkách pro vlastnosti výsledného videa. Já to ale nemohu vyzkoušet, protože už tento program nemám, ale kdysi jsem ho používal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.06.13 09:19
avatar

Pokud Ulead zlobí - můžete použít i Nero - funkce Nero Vision - nahrát video na pevný disk. Nero je velmi stabilní nástroj na práci s videi. Jinak jsem po řadě videoeditorů skončil spokojený s CyberLink PowerDirector

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.