Pinnacle Studio 14 - problém

Od: Datum: 08.06.13 23:39 odpovědí: 3 změna: 09.06.13 00:51

Dobrý den, moc Vás prosím o radu...
Stala se mi dost nepříjemná věc. Pracuji na jednom větším video projektu v Pinnacle Studio 14. Pracovala jsme na tom již nějaký čas, práci si postupně ukládala i několikrat, ale nejnovější verzi toho projektu jsme měla jenom jednou a odmítá mi teď fungovat. otevřu program, kliknu na časovou osu abych spustila doposud odvedenou práci, ale místo toho se dočkám jen černé obrazovky bez hudby, bez ničeho... nic jsem neměnila ani nic podobného.. nevíte co se s tím mohlo stát? Bojím se, že až budu příště něco stříhat stane se to znovu a práce bude vniveč..
Jsem z toho fakt nešťastná...
Děkuji předem za odpověd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.13 23:53

Ohledně momentálního problému neporadím, teoreticky odinstalovat a znovu naistalovat PS, otázka je zda tím o něco přijdete anebo je to pro vás nějak náročné... druhá věc, sestříhat nějakou blbůstku na 10 min a omrknout zda je stejný problém, zda to spůsobilo to či ono popřípadě třeba ten efekt, nebo se pouze poškodil soubor... možností je více...

Já před jakoukoli úpravou sypu vše do jednoho formátu a zbavil jsem jedinného problému v iMovie ale to asi nebude případ PS.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.06.13 00:23

nepřemístnila jste zdrojová videa a zvuky do jiných adresářů? Pak Pinnacle ztratí cestu

Datum: 09.06.13 00:51

To opravdu vypadá na přemístění zdrojových souborů. Jinak je pro příště vhodné uložit zálohu zdrojů i projektu ještě na nějaké externí medium.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.