SKYPE - hlášení již přihlášen

Od: Datum: 31.05.13 13:52 odpovědí: 3 změna: 03.06.13 13:05

Byl bych rád zda někdo neví jak řešit tento problém. Na počítači kde je několik SKYPE účtů se nelze do jednoho účtu přihlásit. SKYPE hlásí "Na tomto počítači jste již přihlášen". Bohužel to ale není pravda. Hláška se objeví i po restartu a ani v procesech skrytě SKYPE neběží. Dělá to jen jeden účet ze čtyř. Chyba je někde v souboru "main.db" teda nejspíš.

Jistě není problém celý účet smazat (teda schoval) a založit znova. Potom bylo vše OK. Dalo by se říci že není co řešit. Jenže to jsem přišel o veškerou komunikaci čili "chat" na tomto účtu. A to zrovna moc nechci.

Může někdo poradit jak problém vyřešit. Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pijan*
Datum: 31.05.13 23:49

no pakliže reinstaluješ skype, chat by ti zmizet neměl, ten se ukládá na skype serveru. Pakliže tedy provedeš reinstal skype a znovu se přihlásíš k daným účtům, komunikace by ti měla zůstat.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jirbar*
Datum: 03.06.13 12:48

Bohužel. Přeinstalace byla již před tím a nepomohlo to. Na PC bylo asi 5 účtů Skype a pouze jeden pořád hlásil, že již je přihlášen. Nakonec jsem odinstaloval, všechny účty vymazal. Po nové instalaci u některých účtů není po konverzaci ani památka. Zajímavé je že u jednoho účtu se konverzace skutečně objevila. Jen částečně. Vzpomínal jsem jaký byl rozdíl a přišel nato, že tato konverzace byla již před tím otevřena na jiném PC a nikoliv na tomto. Takže asi někde je uloženo že na inkriminované PC nebyla konverzace doručena a tak přišla dodatečně.

Závěr že konverzace která byla již na tomto PC zobrazena je již nedostupná.

Od: hop®
Datum: 03.06.13 13:05
avatar

Nevím co vše se ukládá na server, ale historie asi ne. Já mám u Win XP historii komunikace v adresáři "c:Documents and SettingsHopData aplikacíSkypehop...chatsync...", takže před reinstalem Skype bych si minimálně tuto složku určitě zazálohoval a po akci vrátil zpět. U reinstalu nebo upgrade QIPu vím, že tento postup funguje...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.