Nový pevný disk

Od: Datum: 30.05.13 13:24 odpovědí: 3 změna: 30.05.13 15:08

Dobrý den dnes mi na notebooku vyjela hlaška selhání pevného disku tak jsem začal zálohovat data a chtěl bych se zeptat jaký pevný disk bych si měl koupit.Doted jsem měl velký 250 gb a stačilo mi to takže nemusí být velký předem děkuji za tipy.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mates8*
Datum: 30.05.13 14:21

Jak dlouho notebook mate? Ja bych vam doporucil znacku Seagate nikdy jsem nemel s touto znackou problem, u 8 let stareho pc mam uz vymenenou grafickou kartu, zdroj. Pevny disk seagate 250Gb stale drzi. A to patri pevny disk k nejporuchovejsim castem pocitace, tak u mne to neplati. Doporucil bych vam napr. tento SATA disk http://www.nstore.cz/index.ph…uct/product&product_id=127037 nevim jak dlouho notebook mate, jestli tam neni jeste disk s rozhranim IDE. Dale bych vam doporucoval znacku Western digital, Hitachi, Samsung. Moc neverim znacce Toshiba.

doplněno 30.05.13 15:14:

http://www.nstore.cz/index.php?route=product/product&filter_name=seagate+250+GB&product_id=22845

Ohodnoceno: 2x

Od: gfr
Datum: 30.05.13 14:34

Děkuji za odpověd notebook mam už 3 roky ale tento disk jen rok a půl a ještě bych se zeptal když se dívám ve speedfanu na SMART tak reallocated sector count hodnota je 3 hádám že je to zlé dalo by se to něák opravit nebo mam koupit ten nový disk?

Od: mates8*
Datum: 30.05.13 15:08

Pokud je to KO, tak bych ho vyměnil, já tam mam 100 100 36, je to OK tak to neresim. *frajer*

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.