Platnost bezpecnostniho certifikatu stranek

Od: Datum: 29.05.13 18:21 odpovědí: 6 změna: 29.05.13 23:51

najednou zapnu pocitac,chci se podivat na internet a nemuzu se nikam prihlasit,pise mi to : Platnost bezpecnostniho certifikatu stranek jiz vyprsela...jsem bezradna ,dela mi to pres vsechny prohlizece..nemuzu si pomoct,moc vas prosim pomozte mi:))

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.13 18:22

nemáš špatně nastavené datum? :-P

doplněno 29.05.13 18:25:

vypršené platnosti všech certifikátů by to odpovídalo. schválně jsem zkusil nastavit datum na 1.1.2010 a píše mi to to samé ;)

doplněno 29.05.13 18:26:

tedy ve Vašem případě to spíš vypadá, že máte nastavené datum "do budoucnosti"

Ohodnoceno: 3x

Od: sabrina3
Datum: 29.05.13 18:23

myslis,ze je to tim...nejsem znalec v pocitacech,vyzkousim to,ale i tak dekuji:)

Od: sabrina3
Datum: 29.05.13 18:31

mas pravdu,mockrat dekuji!:)

Datum: 29.05.13 19:42

Dej si Synchronizaci času s internetem...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.05.13 23:49

Jedna z možností je přenastavení úrovně zabezpečení internetu (na to, proč se to děje, jsem zatím nepřišel a jak jsem zjistil, nejsem sám, komu se to stává - bez rozdílu systému a prohlížeče)
Co s tím?
Otevřít prohlížeč Internet Explorer, karta Nástroje, Možnosti internetu a zde zkontrolovat, zda na kartě Zabezpečení je nastavena výchozí úroveň (středně vysoká). Pokud je tam nastaveno Vlastní (úroveň vysoká), je potřeba to změnit na "výchozí". Po té restartovat prohlížeč. Ta výchozí úroveň by tam měla zůstat.
Pokud nezůstala, zopakovat postup. Někdy se to povede napoprvé, někdy je potřeba to několikrát opakovat. Pak už se lze většinou k internetu připojit bezproblémově.

Datum: 29.05.13 23:51

a přitom si stačilo přečíst, že problém byl vyřešen nastavením správného data ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.