Nejde zvuk v notebooku

Od: Datum: 28.05.13 07:52 odpovědí: 3 změna: 28.05.13 11:05

Mám notebook Asus, který jsem propojil s televizí a sledoval tenis. Abych nerušil manželku, tak jsem si dal sluchátka a po hodině jsem sluchátka vypnul a od té doby mi nejde v notebooku zvuk (jen přes sluchátka). A v té zdířce na sluchátka mi svítí nějaká červená kontrolka. Bod obnovení nepomohl, tak si už nevím rady, nevíte čím by to mohlo být?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.13 10:13

Napřed si zjisti, co znamená ta kontrolka...

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 28.05.13 10:30

Dobrý den, také zkuste zmáčknout tlačítko pro vypínání zvuku na těle NTB (pokud tam je). Podívejte se do nastavení zvuku (přes Ovládací panely), zda tam je vše OK nebo můžete zkusit trik s baterkou.

Vypnout NTB, vyndat baterii a opět vložit. Toto občas vyřeší různé problémy. Zdravím!

doplněno 28.05.13 11:09:

A tu baterii jste zkoušel?

doplněno 28.05.13 12:28:

Tak nevím, zdá se, že jde o mechanickou závadu v konektoru JACK 3,5 u NTB, protože zvuk do sluchátek funguje. Asi bych zkoušel ta sluchátka opakovaně připojovat a odpojovat nebo i konektorem opatrně točit, jestli se tam mechanicky něco nespojilo a nechce se to pustit. Dál už nevím.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.05.13 11:05

dival sem se všude co ma něco společneho se zvukem ale nic co by ten problem opravilo sem nenašel

doplněno 28.05.13 12:03:

zkoušel ale nepomohlo

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.