Zákaz zavření internetu při stahování

Od: Datum: 06.06.13 22:03 odpovědí: 2 změna: 06.06.13 22:45

Zdravím, nejednou se mi stalo, že si na PC stahuji objemné soubory a po nějaké chvíli se zapomenu a Google Chrome zavřu, čímž pádem se mi veškeré stahování zruší a můžu vše začít stahovat od znovu. Věřím, že jde nastavit, že před zavřením internetu se objeví tabulka, ve které se stvrdí, že chci internet opravdu zavřít. V nastavení jsem ale nenašla jak.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kokyno*
Datum: 06.06.13 22:09

Nevím zda je možné nastavit přímo toto, ale je možné nastavit "zeptej se mě, jestli to myslím vážně, když zavírám Chrome a mám otevřených několik záložek" (jako je to mámdojemdefaultně ve Firefoxu). Je ale nutné nainstalovat rozšíření Chrome Toolbox, v nejzákladnějším Chrome tyhle funkce nejsou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.06.13 22:45
avatar

Google Chrome tolik nepoužívám, ale stejně doporučím používát nějaký download manager, například Free Download Manager. Ten už si člověk omylem nezavře a má samozřejmě i jiné výhody.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.