Problém na youtube

Od: Datum: 25.05.13 15:58 odpovědí: 11 změna: 28.05.13 19:54

Ahoj, na youtube mi zničeho nic nejde přidat video do seznamu videí objeví tam vysvětlivka "! Neplatný požadavek". Nevíte čím to je a jak to spravit? Ještě včera to normálně šlo ... :-/

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dejwos
Datum: 25.05.13 20:36

jaky pouzivas prohlizec?

Ohodnoceno: 0x

Od: kukuku
Datum: 26.05.13 21:57

mám firefox a mám stejný problém :-/

Od: dejwos
Datum: 27.05.13 10:43

Dela to doplnek DownloadHelper ve Firefoxu. ZAKAZAT

Od: trubka321
Datum: 27.05.13 10:57

A jak se to dělá?*hi* a nepokazím tím zas něco jinýho?:D

Od: ben®
Datum: 27.05.13 11:06

Dobrý den, pokud ten doplněk máte ve Firefoxu nainstalovaný, tak ho najdete ve Správci doplňků.

Ten otevřete, najdete tam doplněk a je tam možnost zakázat. To se projeví až po vypnutí a znovu otevření prohlížeče. Ale, jako první bych udělal vymazání mezipaměti a cookies ve Firefoxu. Zase tu možnost najdete v nastavení prohlížeče. Tím vymazáním se dá odstranit hodně problémů. Zdravím!

doplněno 27.05.13 20:43:

Já na YouTube nemám účet, tak to nemohu zkusit. Zdá se, že problém je jen ve Firefoxu. Možná zakázat včechny doplňky, potom zkusit a případně doplňky po jednom zase povolovat, až se najde ten "zrádný".

Možná by pomohla aktualizace Firefoxu. Ale, jak říkám, jsou to jen nápady.

Od: kukukuk
Datum: 27.05.13 12:56

Tak z chromu mi to jde normálně.. takže problém je ve firefoxu.. ale já nechci používat chrome! nevíte někdo jak to zprovozit na firefoxu? :(

Od: pocket*
Datum: 27.05.13 19:07

Taky mám stejný problém,nejde dát do oblíbených ani napsat komentář nebo přehrát pozdeji nejde.

Od: danny12
Datum: 27.05.13 19:48

Mám od soboty stejný problém. Též jedu na Firefoxu...cache vymazány, Download Helper zakázán, a stále se mi při pokusu přidání komentáře, hodnocení či zařazení videa do seznamu zobrazí: Neplatný požadavek! Máte nějaký nový nápad? Díky

Od: trubka321
Datum: 27.05.13 21:14

Už mi to funguje. Mě nakonec fakt pomohlo zakázat ten DownloadHelper, ještě jsem mazala cookies ale to na to vliv tuším nemá, tak to zkus ještě jednou třeba

Od: lev*
Datum: 28.05.13 19:53

čau, postni sem odkaz na to video, mrknu na to a pak ti napíšu, čím to může být, případně můžeš taky kontaktovat youtube podporu :) LeV

Od: lev*
Datum: 28.05.13 19:54

ok, problém vyřešen, super :) LeV

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.