Změna názvu Dokumentů

Od: Datum: 02.09.13 13:29 odpovědí: 4 změna: 02.09.13 16:49

Dobrý den, mám Windows Vista Home Premium 32bit a z ničeho nic se mi v základní nabídce Startu změnil název složky Dokumenty na Documents a změnil se i obrázek složky z modré na žlutou, přitom mám českou verzi systému a nic jsem s tím nedělal. Poté jsem to zkoušel přejmenovat, ale počítač mi odepřel přístup do složky, tak jsem to vrátil zpět na Documents, ale trochu mi to vadí. Neporadíte, jak se to dá vrátit zpátky? Je to určitě nějaká prkotina. Ve své osobní složce mám 2 složky: Dokumenty s klasickým obrázkem a Documents se žlutým obrázkem. Obě byly založeny při prvním spuštění počítače. Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.09.13 14:03
avatar

Dobrý den, a neinstaloval jste nějaký program, který je v angličtině? Přejmenovat to tedy nejde a smazat by ta složka šla? Zdravím!

doplněno 02.09.13 19:26:

Myslím, že jsem toto jednou řešil v OS WIN-XP. Nějaký program (editor) si po instalaci také udělal vlastní složku Documents a Dokumenty ignoroval. Nevím už přesně, jak jsem se toho zbavil - snad jsem v tom programu nastavil ukládání do složky Dokumenty místo Documents, program vypnul a pak už šla ta složka Documents smazat. Nebo jsem tu cestu opravoval v registru OS - už nevím.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.09.13 16:47

Zdravím, když o tom tak přemýšlím, tak jsem před tím instaloval Flatout Ultimate Carnage v angličtině. Smazat to asi taky nepůjde, když to něšlo ani přejmenovat a moc se mi do toho ani nechce. Pomohlo by, kdybych viděl jak vypadá osobní složka na jiné Vistě.

Datum: 02.09.13 14:08
avatar

Nemáš vir(y)?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.13 16:49

Viry nemám, projel jsem to 2x všeobecným hloubkovým skenem Avast antivirus.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.