Picasa nenačítá fotky

Od: Datum: 23.05.13 09:19 odpovědí: 2 změna: 23.05.13 10:12

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak do Picasy 3 načíst fotky. Fotky přetahuju z foťáku přes USB a vždy se samy do Picasy přenesly. Pak jsem nainstalovala CD pro foťák Nikon - ViewNX 2 + Panorama a všechny fotky tam přeskočily. Když jsem tyto programy odinstalovala, tak nemám nikde nic. V dokumentech mám uložené všechny fotky, ale do Picasy se nenačítají. Vždy naskočí tabulka Compacting... This may take several minutes.

U druhého uživatele na počítači je vše v pořádku.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 23.05.13 09:36

Zřejmě jsi instalací dalšího SW změnila asociaci souboru a následnou odinstalací ji zrušila - kukni na Správce souborů (Tento počítač) - Nástroje - Možnosti složky, záložka Typy souborů, v tabulce najdi příponu .jpg (.jpeg), Změnit a z nabídnutých souborů zvolíš Picasa.

doplněno 23.05.13 10:24:

A je na disku dostatek místa? Pokud ne, je třeba disk pročistit, např. programem Ccleaner ( http://www.piriform.com/ccleaner ).

Pokud na disku není problém s kapacitou, odinstaloval bych Picasa (pomocí RevoUninstaller - http://www.revouninstaller.co…/start_freeware_download.html , promaže i registry a odstaní balast, který (od)instalátory někdy nechávají) a znovu ji nainstaloval.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dum147*
Datum: 23.05.13 10:12

Tak jsem to změnila u JPG i JPEG, ale žádná změna. Pořád to píše, že komprimuje svoji databázi z důvodu úspory místa na disku.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.