Jak stahovat filmy do tabletu

Od: Datum: 22.05.13 06:32 odpovědí: 8 změna: 31.05.13 08:52

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mám nový tablet a jsem naprostý analfabet co se tohoto týká. Ráda bych si samozřejmě stahovala filmy a seriály, bohužel se mi to vždycky uprostřed stahování zasekne (třeba po čtvrt hodině) a napíše to něco v tom smyslu že stahování bylo neúspěšné a vidím že to bylo staženo třeba 35%. Zkoušela jsem stahovat formát avi a mp4, obojí by měl můj tablet podporovat, ale je divné že to vždycky skončí až po nějaké době. Stahování z ObchodPlay normálně funguje, a už jsem stahovala i Adobe Flash Player né z Obchodu ale normálně z netu a to taky fungovalo. Přemýšlela jsem jestli třeba k tomu nepotřebuji nějaký downoader? A co stabilita internetu? Když koukám na internet přes telefon tak vidím že vždycky tak jednou za pár minut se spojení s wifi na pár vteřin přeruší a pak zase naskočí, u tabletu jsem to zatím nepozorovala, ale to by se mi zase to stahování asi přerušilo dříve ne? Navíc když stahuji přes notebook tak to jde bez problémů. Tablet je Yarwik Xenta. Poradíte? Předem díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.05.13 07:46
avatar

Podívej se na nastavení úsporneho režimu na tabletu. Je možné,že se přepne do spánku a stahování se přeruší. Ovšem jestli se ti přerušuje spojení s wifi,tak to se bude stahovat fakt blbě. Jedině používat stahování placené,kde se při přerušení stahování navazuje.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: jirbar*
Datum: 22.05.13 12:55

Taky jsem měl problém s instalovaným prohlížečem. Nainstaloval jsem Operu a šlo to. Teď je zase problém když použiji Dolphin nebo koupený Boat

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.05.13 16:56

Stáhněte si Operu mini, je spolehlivá a rychlá. Zkuste při stahování dát tablet blíž k vysílači wifi, je opravdu možné, že to občas přeskočí a stahování se ukončí. I tohle umí řešit Opera Mini, která umí navazovat na stahování ihned po výpadku.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.05.13 06:28

Tak moc děkuji za rady, moc mi to pomohlo, zdá se že problém je vyřešen: Opera mini mi bohužel nefungovala vůbec, ihned po stisknutí tlačítka stáhnout mi to napsalo, že stahování není možné, ale s Dolphinem mi to šlo. Problém byl totiž zřejmě právě v tom zhasínání monitoru, když se přepnul na šetření tak se tablet odpojil od Wifi. Nastavila jsem tedy aby mi monitor nezhasínal a nainstalovala Dolphin a šlo to. Akorát musím při stahování mít rozsvícený monitor. Když do zhasnu tak se stahování přeruší a obnoví se zase až ho rozsvítím. Ale to už asi jinak nepůjde, každopádně jsem ráda že to aspoň takto stahuje. Ještě jsem se chtěla zeptat zda nevíte jak do toho staženého seriálu dostanu titulky? Stáhla jsem si soubor srt ale přes žádný player co mám mi to tam nejde dostat. Každopádně všem moc děkuji za pomoc a přeji hezký den. Petra

Od: jirbar*
Datum: 23.05.13 11:32

Titulky musí mít stejné jméno jako film. Jen přípona se liší. K přehrávání používám porůznu instalovaný přehrávač, Archos Video, vychvalovaný MX Player, ten třeba v nastavení má volbu titulků, mnohdy to nejde přehrát tak použiji BSPlayer a ten hned po titulcích pátrá.

Nastavení se snad u všeho volí ťuknutím na ty 3 tečky pod sebou v nějakém rohu obrazovky.

doplněno 23.05.13 11:33:

Ovšem pokud v té volbě vyhledám konkrétní titulky tak asi nemusí být shoda jmen.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 07:01

Děkuji všem za odpovědi, díky Vám už vše běží jak má

Datum: 28.05.13 11:04
avatar
V základním nastavení u Androidu se wifi vypíná s displayem, stačí tedy v nastavení wifi nastavit, aby se nevypínala při zhasnutí displaye. Toť vše, nic víc, nic míň. Změna prohlížeče je zbytečná.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.05.13 08:52

Dobrý den, děkuji, moc mi to pomohlo, již vše běží jak má

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.