YouTube špatně přehrává některá videa

Od: Datum: 20.05.13 19:26 odpovědí: 1 změna: 20.05.13 21:12

Ahoj,
dnes se mi začalo stávat, že u některých videí mi YouTube nějak zvláštně "Funguje". Například spustím video o délce 4:35 a najednou se mi kousne na nějakém čase (ten se mění, jednou to bylo 0:29, 0:36, 1:07...), přestože je video plně nahrané. Ale to by mne tolik nezarazilo jako to, že ho "ořízne" a to tak, že přestože předtím byla délka oněch 4:35, najednou se tváří jako by video skončilo a mělo ty plovoucí časy. Pokaždé když znovu načtu video, čas se změní. A u jiných (nebo se to i kombinuje) mi začne "cestovat" směrem vzhůru i s lištou ukazující čas (nahoře se ořezává a dole zůstavá černý pruh. Nějaká rada, nebo se s tím problém potýká více lidí a má to na svědomí "nějaká osoba"?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.05.13 21:12
avatar

Jojo, to se u některých holt stává. Při stahování, zpracovávání nebo přehrávání dojde k nějaké chybě a video, přestože bylo načtené celé, se v jednom místě usekne, změní celkový čas a tváří se jako skončené.

Ostatní vámi popisované případy jsem ještě nepostřehl. I tento se stává velmi sporadicky (jedno, dvě za měsíc?) a obvykle se spraví tím, že se stránka načte znovu (prostý klik do adresy a odentrovat).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.