Klávesnice vs. disk

Od: Datum: 18.05.13 12:32 odpovědí: 5 změna: 18.05.13 19:01

Dobrý den,

když připojím klávesnici, tak mi PC nechce nabootovat disk, který je normálně zapojený na master. Když klávesnici odpojím, disk se normálně nabootuje a spustí se Win XP. Chtěl bych se zeptat v čem může být problém, popřípadě, kde v systému Win XP naleznu klávesnici, abych mohl klikat myší. Klávesnice nefunguje, když ji zapojím. Zkoušel jsem v ovládacích panelech - moznosti usnadneni - klavesnice, ale toto jsem tam nenasel. dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fino97*
Datum: 18.05.13 12:42

Jedna pricina me napada,ale asi je to blbost...Pokud mate v biosu jako prvni bootovaci medium nastevnou flashku,a klavesnice je USB,neni mozne aby se to mylne pokouselo natahnout system z klavesnice,coz samozdrejme nejde?

Ohodnoceno: 0x

Od: mowla*
Datum: 18.05.13 12:45

O jakou klávesnici jde?

Každopádně, pokud můžeš, vyzkoušej klávesnici jinou (a nebo tuto s jiným počítačem) - není obvyklé, aby se klávesnice ´hádala´ s diskem.

Klávesnici pak, do jisté míry, můžeš ´nahradit´ Start - Všechny programy - Příslušenství - Systémové nástroje - Mapa znaků, pak Kopírovat-Vložit...

Datum: 18.05.13 13:00

Asi to chce jinou klávesnici.

Klávesnice na obrazovce v Ovl. panelech-Usnadnění:

Datum: 18.05.13 14:30

Že by snad ještě měl hardware a existoval konflikt IRQ a DMA Máte IDE/ATA nebo SATA disk? Máte USB nebo PS/2 nebo COM1/2 myš? Jak starý PC a jaký procesor tam je?

Datum: 18.05.13 19:01

Má IDE, SATA přece nemá master/slave.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.