Bluetooth 2.0

Od: Datum: 17.05.13 15:40 odpovědí: 4 změna: 17.05.13 17:46

Ahoj koupil jsem si bluetooth 2.0.Když ho vložím do notebooku vůbec se nerozbliká.Používám windows xp.U přítelkyně,která má windows 8 to funguje.Myslíte že je to windows systém nebo nečím jiným.Děkuji za každou radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 17.05.13 15:41

Je to USB? Vyzkoušej jiný port (resp. jiné zařízení v tomto portu funguje?).

Zřejmě bude nutné i instalovat ovladač.

doplněno 17.05.13 16:34:

A jiná zařízení v těch USB fungují? A tohle v jiném počítači?

Ovladač - podle typu (výrobce) by měl být dohledatelný na netu, ale u USB BT, která jsem kdy měl v ruce, bylo vždy CD s ovladači přiloženo.

Ohodnoceno: 0x

Od: penkije
Datum: 17.05.13 16:24

Ano je to usb.Zkoušel jsem všechny porty bez reakce.Jak mám naistalovat ovladač.Kde ho mám stáhnout.

Datum: 17.05.13 17:46

tak ovladače by měly být na přiloženém CD, pokud to samozřejmě není nějaký šunt za 40 korun z Aukra (neříkám že takový nefunguje, sám mám BT za 40 korun asi 4 roky *smich* )

Každopádně to chce stáhnout ovladače a obslužný program, nevím totiž jestli WIN XP umí s BT pracovat samy o sobě, jako WIN 7 a 8.

Osobně používám BlueSoleil, ale ten je placený, zkuste třeba stáhnout Widcomm.

Tyto obslužné programy by si měly ovladače i samy nainstalovat ;)

Od: fribble*
Datum: 17.05.13 17:07

W7 nebo W8 si umí ovladače najít samy, WXP ne. To ke koupi nebylo nic přiloženo - manual, CD... Napište alespoň bližší údaje - výrobce, typ a zkusíme něco najít.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.