Pinnacle Studio 14 - nízká kvalita po exportu

Od: Datum: 16.05.13 19:50 odpovědí: 2 změna: 16.05.13 21:52

Pěkný večer, rád bych poprosil o radu.

Pracuji na seminárce do školy, kde mám za úkol nastříhat videonávody k "časovkám" (testy na čas). Původní video je v HD, texty jsou perfektně čitelné. Problém nastává v Pinnacle, kde již po přidání videa na časovou osu je v náhledu podstatně snížená kvalita (texty jsou rozmazané a špatně čitelné). Takto ochuzené video se při pokusu o render exportuje ve stejné (ne)kvalitě. Zkoušel jsem různé kodeky pro export, ale výsledek je vždy stejný. Chápu, že nějaká konverze tam určitě je, ale že až taková? Snad to bude jen nějakým špatným nastavením, nechce se mi věřit, že by to dělal program.

Nevíte, čím by to mohlo být?

Díky. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jofa®
Datum: 16.05.13 20:10

Dobrý den. Postup: Nastavení-Preference projektu-(zatrhnout) Podle prvního přidaného klipu. V Nastavení -preference videa a zvuku- Zapnout náhled v plném rozlišení. Musí to chodit dobře. Horší to bude s exportem. Podle toho co to máte za formát videa. Chtělo by to další údaje.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: yery94cz*
Datum: 16.05.13 21:52

Formát videa MPEG-4 (*.mp4), zkoušel jsem i AVI - bez rozdílu. Rozlišení 640×480 (možná kámen úrazu, ale ani při 1920×1080 to nebyla žádná sláva), velikost cca 250 MB na 8 minut délky.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.