Jak dostat písničky z notebooku na MP3?

Od: Datum: 16.05.13 17:14 odpovědí: 3 změna: 16.05.13 17:59

Ahoj, dostala jsem k narozeinám MP3 ale absolutně nevím jak se s ní zachází! Stáhla jsem si písničky do pc, dala jsem mp3 do zdířky (NEMÁM ŽÁDNÝ USB KABEL) a když chci zkopírované písničky dát do složky vyměnitelný disk, což je moje mp3, napíše mi to že to neí formátovaný, a když to chci zformátovat, tak mi to řekne že disk je chráněn proti zápisu. Nevim jak tam ty písničky dostat takže díky za odpovědi vaše Bolo.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.13 17:16

O jaký MP3 přehrávač se jedná? Zkuste ho otevřít ve správci disků (pravým tlačíkem na Počítač - spravovat - správa disků) a odstranit oddíl co na tom disku je a vytvořit nový.

Od: bolo
Datum: 16.05.13 17:17

Je to Philips GoGear.

Datum: 16.05.13 17:59

Nebude spíš taky chráněn fyzicky pomocí switche-přepínače na mp3 přehrávači pro nechtěnému vymazání dat? Jinak ve správci disků

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.