Propojení satelit s notebookem

Od: Datum: 15.05.13 09:07 odpovědí: 2 změna: 15.05.13 09:16

dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda jde propojit EVOVLEO MARS se satelitem a tak sledovat a nahrávat na notebook programy ze satelitu?šlo by takto obejít problém s kódováním filmu?Když si totiž ze skylinku nahraju film na disk, nelze nijak npřevést.je kédovaný.děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.05.13 09:12
avatar
je to DVB-T tuner, takže aby to šlo, muselo by ze satelitního přijímače lézt něco, co by dokázal zpracovat, což asi nebude.
tady by to šlo asi jedině přes kartu pro přenos videa do notebooku (tuším to má tři cinche) a použít vhodnou redukci k satelitnímu přijímači.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.13 09:16
avatar

Jen klasické propojení nezabrání kódování obrazu a zvuku. Řešení vidím jen s použitím Linux satelitního přijímače (Dreambox, HD Box,..) nebo u výkonného PC použít přímé zachycení děje na obrazovce monitoru (použitelné pouze u výkonných sestav aby výsledek byl plynulý bez cukání) Jinak co tak důležitého chcete nahrávat ze satelitu, že by se to nedalo dohledat a stáhnout někde z Internetu?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.