Kde najdu mapy do notebooku

Od: Datum: 06.06.13 15:31 odpovědí: 3 změna: 07.06.13 10:52

zdravim,dnes mi vypadla navigace a jelikoz ji zitra budu potrebovat tak me napadlo ze bych ji nahradil tim ze si do notebooku stahnu mapy a nejlip kdyz uz tak ne jen CZ ale i jine staty,nevite kde bych neco takoveho sehnal?vim ze neco takovyho existuje,nejaci kamionaci mi to ukazovali ale ja blbec nikdy sebou nemel flash disc abych si to od nich stahl,poradte prosim kde takovy mapy najdu aby mi nasli dotycnej barak podle adresy,diky moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 06.06.13 16:24

Tak predne musi mit NTB GPS modul, aby to fungovalo. Jinak si tam muzete stahnout jakykoliv autoatlas. ykuste treba Route66 autoatlas. A nebo si kupte na benzince hardwarovou mapu - klasicky autoatlas *palec*

Ohodnoceno: 1x

Od: lukis
Datum: 07.06.13 10:52

tak konkretne route 66 mam v kompu a je z roku 2003 ale mam v nem malej problem,kdyz najedu na nazev česká republika tak treba misto č mi to píše é a ted si vemte ze je to takhle skoro u každýho názvu a jakej to potom bude delat bordel kdyz si budu chtit neco najit a nedej boze v cizine,to se v tom nevyznam... proto hledam neco jinyho nebo me ted napadlo jesi existuje neco cim to route spravim aby to ukazovalo co ma...

Datum: 06.06.13 19:39

Mapy na cestě - Stahuj, Slunecnice, demo

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.