Nejde youtube,už si nevím rady

Od: Datum: 14.11.12 21:36 odpovědí: 5 změna: 15.11.12 07:38

DObrý večer..mám problém..absolutně se mi nechce rozjet youtube. Dám stránku,dám svou oblíbenou skladbu, dám spustit..objeví se mi přehrávač kde se mi načítá 5s, potom přestane a dole je jen napsané 0:00..stáhl sem aktualizaci pro Adobe flash player,restartoval sem pc, a uz vubec nevim jak dal.Ma někdo s tímhle zkušenosti? Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.11.12 21:59

Z tvé formulace dotazu mi vyplývá, že ti nejde jedno konkrétní video na YT. Nikde nepíšeš o tom, že nejde na YT žádné video ani nepíšeš, jak se chovají videa na jiných stránkách. To, co popisuješ - takhle se chovají videa, která byla odstraněna a zbyl po nich jenom náhled. A pod náhledem už žádné video není a tak logicky ukazuje čas 0:00 a nemá se co načíst a přehrát.

Od: jdukolem
Datum: 14.11.12 22:08

Pokud užívatel video odstranil,tak to tam bývá dost zřetelně napsáno.Ovšem tazatel neuved ani druh prohlížeče.

Od: rakki
Datum: 14.11.12 22:11

nejde mi to u žádného videa...absolutně u žádného..ze dne na den se mi taková kravina stala...mám mozillu,zkoušel sem i chrome a explorer..absolutně nic...a po 10 s se objeví v prohlížeči šedá obrazovka že video nelze přehrát..a je to u všech videí

Datum: 15.11.12 04:00

Javascript a zásuvné moduly jste v prohlížečích povolil?

Od: nemej
Datum: 15.11.12 07:38

mám, resp. měl jsem to samý - dobře před týdnem to nahrávalo nahrávalo a nic, žádný video nepřehrávalo. posledních pár dnů už to videa přehrává, ale celkově je načítání např. náhledů seznamů hodně retardovaný. někdy se stalo, že ráno videa přehrávat šla, odpoledne už zase ne. no celkově jsem se divil, že jsem na podobný téma nic aktuálního nenašel

nějaký přeinstalování adobe mi nepomohlo, zkoušel jsem explorer i mozillu, manželky NTB a nešlo ani na jednom, takže jsem vyloučil chybu na straně uživatele

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.