Nefunkční klávesnice

Od: Datum: 11.05.13 14:47 odpovědí: 5 změna: 11.05.13 16:10

Dobrý den, potřebovala bych radu co dělat s klávesnicí na notebooko která si dělá co chce, tím mám na mysli že mi asi před měsícem přestaly jet určitá písmneka jako h,g ,back space a par dalších po třech týdnech kdy sem si musela stále pomáhat klávesnicí na obrazovce se písmenka záhadně rozjela, jemonže o dva dny později mi na den přestaly jet shifty ktere se po dni rozjely, hned další den pro změnu přestaly jet písmena a,q,y,1 a caps lock parkrat se sice ještě rozjely ale ted už mi zase týden nejedou. Prvně jsem se doslechla že to může být vadnou základní deskou ale tohle je nějaké divné v počítačích se nevyznám . Tak jestli nemá někdo podobné zkušenosti nebo neví co se s tím dá dělat.

Děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.05.13 15:04

Dobrý den, nepíšete jako značku notebooku máte a jak je starý. Popřípadě jaký systém na něm využíváte. Každopádně já už se setkal se závadou u notebooku zn. Acer, kdy nereagovala klavesnice a když jo, tak si dělala co chtěla. Stačilo vyndat vadnou baterii a nechat notebook běžet pouze s adapteru a vše funguje jak má. Co jsem se dočetl, tak měli starší Acery nějakou výrobní vadu co se týče odcházející baterie a takto reagovaly. Jen tip.

Taky jste si mohla klávesnici polít nebo jinak poškodit?

Ohodnoceno: 0x

Od: iv94
Datum: 11.05.13 15:58

Mám notebook HP 620 starý něco přes dva roky používám windows 7. Jinak polít se mi ho ještě nepovedlo a ani o žádném jiném poškození nevím. Děkuju

Datum: 11.05.13 16:05

http://www.alza.cz/hp-620-d188396.htm#popis

tento, dosud sem měla problem jen s problikávající obrazovkou

Datum: 11.05.13 16:05

Mohl by být uvolněný kabel. Zvládneš ho podle

videa rozebrat, znovu zastrčit plochý kabel do ZIF konektoru a zase složit?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.05.13 16:10

Raději se v tom nebudu hrabat ale řeknu příteli ten to určitě zvládne a potom dám vědět děkuju :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.