Chyba při spuštění Windows 7

Od: Datum: 05.05.13 10:21 odpovědí: 5 změna: 05.05.13 21:00

Zdravím, před nějakým časem mě v počítači překvapil trojský kůň. Počítač jsem tedy vrátil o nějaký čas zpět. PC jsem projel antivirem, který mi následně potvrdil, že vir už je pryč. Při každém zapnutí krátce po načtení mi na ploše vyskočí tato hláška. Obracím se tedy na zkušenější a ptám se, kde je chyba a jak ji odstranit? Díky předem Vašek

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.05.13 10:38

Dobrý den, domnívám se, že jde jen o informaci, že v registru je pořád tento záznam. Soubor byl již patrně ze složky odstraněn (podívejte se do ní), ale zůstal záznam v tom registru. Pokud PC funguje bez problémů a vše jde spustit, tak to bude pozůstatek špatné odinstalace asi nějakého programu.

Zkuste tedy vyčistit registr např. programem viz odkaz (program si dobře nastavte). Zdravím!

http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/

Ohodnoceno: 0x

Od: strv999
Datum: 05.05.13 10:44

Ano CCleaner pomůže...

Od: strv99*
Datum: 05.05.13 10:48

Ano je to tím, CCleaner odstraní všechny nepotřebné soubory atd...

Od: vendis
Datum: 05.05.13 20:57

CCleaner mám a občas s ním Pc projíždím, ale teď nepomohlo ani když jsem zaškrtal všechny možnosti. Chyba se pořád objevuje. Ne že by tato hláška nějak znepříjemňovala práci, ale zkrátka tam nemá být a proto jí nechci :-D

Datum: 05.05.13 21:00

Tak něco zkusíme:

Stáhni si HijackThis, spusť jako správce (administrátor), klikni na "Do a system scan and save a logfile" a vytvořený log.txt mi pošli na admin[zavináč]pctipy.net, pak ti odepíšu, co dál.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.