Bluetooth headset na Windows XP

Od: Datum: 04.05.13 22:13 odpovědí: 1 změna: 04.05.13 23:00

Ahoj, nedávno jsem se stal majitelem bluetooth headsetu Nokia BH-108.

Při spárování s mobilem funguje všechno v pořádku, volání i poslech hudby bez problému.Napadlo mě, že bych si headset také připojil k noťasu a pak přes něj třeba volal přes Skype nebo něco nahrával.

A tak jsem ho spároval s počítačem (IBM T41) běžícím na Windows XP. Po spárování se headset objevil v seznamu bluetooth zařízení v kolonce Zvuková zařízení, ale to je tak všechno.

Když na něj kliknu a dám vlastnosti, ukáže se mi přehled, že je to typ zařízení Sluchátka s mikrofonem (zvukové zařízení); když pak kliknu na kartu Služby, asi tři vteřiny vidím typickou hýbající se baterku a pak už jen prázdný seznam.Když jsem to zkoušel vygůglit, zobrazily se návody, které předpokládaly, že jsem k headsetu dostal nějaké CD s ovladači (což jsem nedostal). Je mi divné, že by to nešlo, když například na Ubuntu je spousta řešení, jak to zprovoznit...Předem díky za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 04.05.13 23:00
avatar

Dobrý den, asi bych ještě zkusil připojit přes Ovládácí panely / Přidat hardware. Pokud tam dojdete dál, tak vybrat zařízení ze seznamu. Pokud to nepůjde, tak si asi budete muset najít ovladače nebo, pokud máte manuál, se podívat do něho. Něco o připojení k NTB tam jistě bude. Ale, také se podívejte do BIOSu u NTB, zda je bluetooth povoleno. Já to např. u svého NTB zakázal kvůli konfliktu s OS Linux.

Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.