Propojení laptopu s hi-fi

Od: Datum: 04.05.13 21:29 odpovědí: 3 změna: 04.05.13 23:44

Dobrý večer

Mohl by mi prosím někdo poradit, jak mohu propojit svůj laptop HP Pavilion dv6000 s hi-fi systémem Panasonic SA-PM200?

Zvuk na laptopu už stojí za starou belu a chce to vylepšit, ale nejsem si jistá, jaký kabel si mám sehnat, aby to fungovalo.

Děkuji technickým mágům za odpověď.

Katrina

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.05.13 22:03

Základ je 3,5 jack kabel na koncích v notebooku píchnout do sluchátek a v hifi do vstupu. Existujou i redukce 3,5jack=Cinch,HDMI,S-video,... ale výsledek bude pořád stejný 3.5 jack

Ohodnoceno: 3x

Od: katrina*
Datum: 04.05.13 22:47

Děkuji Vám. Moc jste mi pomohl. :)

Doufám, že mě sousedi neubijí botou za nový zvukový systém...

Od: ben®
Datum: 04.05.13 23:44

Dobrý den, to propojení kabelem je základ, ale jestli chcete zvuk ještě vylepšit, tak si kupte k NTB ext.

zvukovou kartu do USB (snad ho ten Váš přístroj má). Já mám tu relativně levnou viz odkaz, ale rozdíl je patrný. Navíc získáte i vstup pro zvuk. Karta se pouze za chodu zasune a už se hraje. Zdravím!

http://www.anacomp.cz/creativ…ter-connect-hi-fi_d48764.html

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.